Vitaj v Naruto rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lesy údolia konca

+9
Yukiko Uzumaki
Kaede
Rin
Itami Uchiha
Ayame
Haru
Kangae Urushu
Neromi
Alex Hyakishi
13 posters

Strana 17 z 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Goto down

Lesy údolia konca - Stránka 17 Empty Re: Lesy údolia konca

Odoslať pre Bakku rasshu no chakura Ut august 26, 2014 9:23 am

*pozrie sa na žabku a hneď vie obsah chakry aj keď je skrytá je silnejšia než ta Matekiho* Hmmm henge.. to bude sranda.. *povie si a pozrie sa znova na Matekiho* Ja sa rád pohrám.. na svete existuje len jeden element.. a ty si nedokázal asi to čo ja.. temnota a svetlo že áno ? *spýta sa a shushinom sa prebleskne za neho a chytí ho pod krkom a dotykom už vie presne jeho slabinu, shushinom sa trochu dá pred neho a chytí do ruky gulu svetla a gulu temnoty a spojí ich. V rukách ma teraz niečo fialové čo zároveň žiary a zároveň je to také temné že cez to nieje vidieť* Tajúplná vec.. ktorú dokáže len monštrum a ty vzadu neskrývaj sa.. kage..
Bakku rasshu no chakura
Bakku rasshu no chakura
Dākukyōdai
Dākukyōdai

Počet príspevkov : 26
Join date : 16.08.2014

Návrat hore Goto down

Lesy údolia konca - Stránka 17 Empty Re: Lesy údolia konca

Odoslať pre Mateki Kawashi Ut august 26, 2014 9:25 am

*Aj keď ma držíš sa ti zasmejem* no skús ma zabiť ak to dokážeš... hahahahahahahah *smejem sa ti*
Mateki Kawashi
Mateki Kawashi
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 13
Join date : 22.08.2014

Návrat hore Goto down

Lesy údolia konca - Stránka 17 Empty Re: Lesy údolia konca

Odoslať pre Arashi Uzumaki Ut august 26, 2014 9:26 am

Pomaly vyleziem zo žabky a žabka odskáče preč.Ja iba kľudne poviem*Žiadne henge ale trchnika ukrytia sa v žabe* Hneď ako to dopoviem tak po tebe hodím len kunai,ktorý ma iný tvar ako normálny kunai.
Arashi Uzumaki
Arashi Uzumaki
Tsuchikage
Tsuchikage

Počet príspevkov : 144
Join date : 21.08.2014

Návrat hore Goto down

Lesy údolia konca - Stránka 17 Empty Re: Lesy údolia konca

Odoslať pre Bakku rasshu no chakura Ut august 26, 2014 9:28 am

*chytí kunai za špičku tak šikovne že ho to neporeže a odhodí ho do jazera a pri tom sa ani na kunai nepozrel a povie Matekimu* Genjutsu.. rozoznám aj keď spím.. a nie nemám potrebu ťa zabiť.. skôr naopak .. *povie mu znudene a pozrie sa na toho kageho* zabil som prvú mizukage.. a skoro každého prvého kage.. fakt si myslíš že ma porazíš ... ? *povie a podoprie si hlavu o konár a vytiahne si zvytok*
Bakku rasshu no chakura
Bakku rasshu no chakura
Dākukyōdai
Dākukyōdai

Počet príspevkov : 26
Join date : 16.08.2014

Návrat hore Goto down

Lesy údolia konca - Stránka 17 Empty Re: Lesy údolia konca

Odoslať pre Arashi Uzumaki Ut august 26, 2014 9:32 am

*Fakt si myslíš že som ako oni?*Spýtam sa a stále udržiavam čakru na úrovni genina a hodím po tebe malú guličku ktorá vypadá ako mozog.
Arashi Uzumaki
Arashi Uzumaki
Tsuchikage
Tsuchikage

Počet príspevkov : 144
Join date : 21.08.2014

Návrat hore Goto down

Lesy údolia konca - Stránka 17 Empty Re: Lesy údolia konca

Odoslať pre Mateki Kawashi Ut august 26, 2014 9:34 am

Vravíš o sebe ,že si monštrum... Prečo si teda človek ktorému tečie krv ? *Provokatívne sa ťa to spýtam a ďalej hovorím* akurát s teba cítiť jed ako had hm... Ale čo je had oproti mne ? hahaahahahah *smejem sa ti* Myslíš si ,že si inteligentný ale to je každý človek do kým nestretne mňa. Za to ,že si škaredý až tak ,že máš skoro hadiu kožu blé nemusíš si to na iných ničiť. Možno si tvorca niečoho. Ale niekto bude nićiteľ toho v čom máš výhody. *Odpovie a oči sa zmenia zas na normálne čierne*
Mateki Kawashi
Mateki Kawashi
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 13
Join date : 22.08.2014

Návrat hore Goto down

Lesy údolia konca - Stránka 17 Empty Re: Lesy údolia konca

Odoslať pre Bakku rasshu no chakura Ut august 26, 2014 9:42 am

som tvorca tohoto sveta.. mládenec.. ja dokážem zmeniť vôlu chakry pretože som sa narodil preto aby som ju zmenil.. aké si myslíš že je moje meno ? Ja ti poviem že meno ani tvár niesu dôležité ale dôležitý je môj ciel.. a keď ten ciel bude zneškodniť vesnice tak sa to stane... keď to bude zabitie teba tak sa to stane.. dám ti ponuku.. spoj sa so mňou a ukážem ti nové možnosti života.. ukážem ti že tvoje meno budú nosiť vo vesniciach a klanať sa mu.. *povie a oči sa mu zmenia na čierne a to vidieť aj cez masku* si vyvolení ?
Bakku rasshu no chakura
Bakku rasshu no chakura
Dākukyōdai
Dākukyōdai

Počet príspevkov : 26
Join date : 16.08.2014

Návrat hore Goto down

Lesy údolia konca - Stránka 17 Empty Re: Lesy údolia konca

Odoslať pre Mateki Kawashi Ut august 26, 2014 9:47 am

Nečo sa mi budu ľudia klaňiať keď pri prvej lepšej príležitosti ma zabiju... Si tvorca tohto sveta a predsa si sa narodil v ňom. Moje meno nebudú uznávať ale báť sa ho... na čo ti to je dobré ? na čo ? V tom sa objaví tieň ktorý mi začne vravieť *dovol mi získať tvoje telo hm zabijem ho len mi to dovol v tom sa premôžem a ovládnem kus tomu a stále sa usmievam na teba*
Mateki Kawashi
Mateki Kawashi
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 13
Join date : 22.08.2014

Návrat hore Goto down

Lesy údolia konca - Stránka 17 Empty Re: Lesy údolia konca

Odoslať pre Arashi Uzumaki Ut august 26, 2014 9:49 am

Keďže si nereagoval na guličku ktorá na teba letela tak ťa trafila a pri tom sa zmenila na leviu hlavu a zahryzla s tebou o strom.Nemôžeš použiť žiadne techniky lebo som ti zablokoval tenketsu s tým a poviem*Takto dopadne niekto kto sa chváli veľmi*Hneď ako to dopoviem tak urobím klon ktorý zoberie Rinové telo a portne sa s ním preč.Ja si hodím kunai k Bakkuovy a tam sa portnem a urobím si na bakkuovy značku a potom poviem*Nič nudíte ma majte sa*Hneď ako to ppoviem tak zmiznem.
Arashi Uzumaki
Arashi Uzumaki
Tsuchikage
Tsuchikage

Počet príspevkov : 144
Join date : 21.08.2014

Návrat hore Goto down

Lesy údolia konca - Stránka 17 Empty Re: Lesy údolia konca

Odoslať pre Bakku rasshu no chakura Ut august 26, 2014 9:50 am

*vidí leviu hlavu veľmi dobre a čakal už dávno tento útok pretože vidí chakrové sústavy a uhne jej takže nič sa nestalo, keď si chce na ňom urobiť značku hady mu zahriznu do ruky a vypustia do neho jed a v tom zmizne a on sa len zamračí* o čom ti asi vravím.. budú pracovať pre to aby mreli.. pre teba.. budú sa ťa báť.. ešte stále to nechápeš ? *spýta sa* narodil som sa v ňom ale žil som už dávno pred tým.. viem to.. porazím sennina 6 cest.. a kludne sa mu zoprem pre ochranu spoločnosti Dakukyodai
Bakku rasshu no chakura
Bakku rasshu no chakura
Dākukyōdai
Dākukyōdai

Počet príspevkov : 26
Join date : 16.08.2014

Návrat hore Goto down

Lesy údolia konca - Stránka 17 Empty Re: Lesy údolia konca

Odoslať pre Arashi Uzumaki Ut august 26, 2014 9:54 am

Mal som senin mód lebo som vyvolal klon ktorý čerpal senin mód čo znamená že mi hady nič neurobili keďže mám okolo seba senjutsu čakru,teda aspoň jed do mňa nevpustili ale stihli ma kusnúť.
Arashi Uzumaki
Arashi Uzumaki
Tsuchikage
Tsuchikage

Počet príspevkov : 144
Join date : 21.08.2014

Návrat hore Goto down

Lesy údolia konca - Stránka 17 Empty Re: Lesy údolia konca

Odoslať pre Mateki Kawashi Ut august 26, 2014 9:54 am

Si psycho, si monštrum, si to čo polka mňa. Moja polka by ti urćite rozumela... ale pred tým než ti porozumie spoznaj kus svetla. Každý človek je monštrum a je pravda ,že s ním dokážeš manipulovať temnotou ale niekto je vždy nad tebou vždy *Poviem ti to a zmiznem v lúče slnka*
Mateki Kawashi
Mateki Kawashi
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 13
Join date : 22.08.2014

Návrat hore Goto down

Lesy údolia konca - Stránka 17 Empty Re: Lesy údolia konca

Odoslať pre Bakku rasshu no chakura Ut august 26, 2014 9:56 am

spoznaj kus svetla ? dokázal som si vybrať temnotu a dokázal som taktiež premeniť svetlo na temnotu.. poznám celú jej podstatu.. prepáč.. ale ty nevidíš do vnútra mňa a ani nechceš.. ja nemám srdce.. nemám orgány.. nemám kosti.. ja som CHAKRA! *povie mu ešte pred tým než zmizne a zamračí sa*
Bakku rasshu no chakura
Bakku rasshu no chakura
Dākukyōdai
Dākukyōdai

Počet príspevkov : 26
Join date : 16.08.2014

Návrat hore Goto down

Lesy údolia konca - Stránka 17 Empty Re: Lesy údolia konca

Odoslať pre kilua Ut august 26, 2014 9:58 am

Postavy sa a odchádza odtial preč.
kilua
kilua
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 194
Join date : 11.08.2014

Návrat hore Goto down

Lesy údolia konca - Stránka 17 Empty Re: Lesy údolia konca

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 17 z 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.