Vitaj v Naruto rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Matekiho Techniky

3 posters

Goto down

Matekiho Techniky Empty Matekiho Techniky

Odoslať pre Mateki Kawashi Po august 25, 2014 6:44 am

Techniky svetla:
Taiyono Itami no Jutsu (Slnečná bolesť ) - v ruke sa mi objaví biela guľa a okolo nej slnečné lúče
Výhody: Môže mi slúžiť aj ako napr. chidori (presekne to nepriateľa ) alebo ako technika na diaľku ktorá vystrelí lúč
Nevýhody: Keď to použijem viac ako 3 krát ochrmi mi to polku teľa

Taiyoonomitokutsuki ( Slnko v popel ) - Pohltím slnko ktoré využívam proti nepriateľovi. Okolo mňa sa vytvorí Slnečný kruh keď sa k nemu čo len priblížiš nachvíľku oslepneš a začneš horieť
Výhody: Super ma nebude vedieť zaznamenať a ani sa ku mne priblížiť.
Nevýhody: Môžem to použiť len za dňa

Taiyokomaru ( Anjel slnka ) - Je to skôr mód ako technika. Po použití tohto módu mi polovica teľa zbledne úplne na bielo.
Vďaka tomuto módu mám všetky techniky slnka zosilnené
Nevýhody a Nevýhody: Musím prečerpať limit techniky Taiyono Itami no Jutsu po prečerpaní tento mód môžem spustiť čo mi umožní ešte raz využiť Slnečnú bolesť len nevystrelím jeden lúč ale viac lúčov čo nepriateľa budu prenasledovať.
Hneď ako použijem slnečnú bolesť mód mi zmizne. Ak použijem iné techniky okrem tejto techniky mi to zosilní.

Narábanie so slnečným leizrom: Vytvorím malé leizrové gule do dvoch rúk a rýchlosťou svetla pesťujem do nepriateľa alebo strieľam leizre
Dračí rev - Nadýchnem sa a s úst vystrelím obrovský lúč ktorý by mal cieľ spáliť
Nevýhody: Trvá to príliš dlho na pripravu tejto technike


Techniky temna:

Deeptokagetsu ( ničiteľ sveta ) - v ruke sa mi spraví guľa na úrovni bijuu dama ktorá dokáže zničiť vesnicu
Itamino Genjutsu (Bolestná ilúzia) - s čiernych očí budem mať červené a na nepriateľa vyšlem ilúziu je to úplne real a nepriateľ ma takú moc ako v realite ale ak by ma náhodou zabil tak ma to oživí a ilúzia zmizla. Môžem ju vyvolať 2 krát v súboji hocikedy.
DemonoKagetsunocuki ( démoní mód ) - ohromne sa mi zvýši chakra skoro na úrovni bijuu a pomocou nej budem vedieť urobiť klona ktorý je silný ako ja ale ma menšiu chakru, Temná aura - hovorí sa ,že neprejde cez ňu ani štípek svetla a slúži mi ako obrana niečo ako susanoo, Temné gule ktoré ma chránia a pohltia techniky ak stihnú môžem ich aj na niekoho vyslať dokážu v okamihu zabiť nepriateľa. Vysvetlenie: Jasne ,že nebudem vedieť vyvolať všetko toto naraz ale postupne ak budem mat na to chakru...

Opakujem mám druhé temné ja ktoré neviem ovládať. Takže hocikedy a hocikde sa ma môže pokúsiť sa ma zmocniť.

DOVEDNOSTI:

Sila: 4,5
Inteligencia: 6,5
Ninjutsu: 6
Genjustu: 7/4
Kinjutsu: 2
Kenjutsu: 2
Chakra: 6
Taijustu: 7







Mateki Kawashi
Mateki Kawashi
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 13
Join date : 22.08.2014

Návrat hore Goto down

Matekiho Techniky Empty Re: Matekiho Techniky

Odoslať pre Alex Hyakishi Po august 25, 2014 6:58 am

Dračí rev- nie..
Deeptokagetsu- len polka vesnice..
Anjel slnka a démoní mód (nechce sa mi to písať japonsky)- obmedzenie 20 postov
Slnko v popel- 5 až 10 postov obmedzenie..
Inak Povolené
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Matekiho Techniky Empty Re: Matekiho Techniky

Odoslať pre Mateki Kawashi Po august 25, 2014 7:00 am

No oks
Mateki Kawashi
Mateki Kawashi
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 13
Join date : 22.08.2014

Návrat hore Goto down

Matekiho Techniky Empty Re: Matekiho Techniky

Odoslať pre Itami Uchiha Ut august 26, 2014 6:14 am

Oka platí to čo povedala Alex POVOLENO
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Matekiho Techniky Empty Re: Matekiho Techniky

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.