Vitaj v Naruto rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodatok k pravidlám

2 posters

Goto down

Dodatok k pravidlám Empty Dodatok k pravidlám

Odoslať pre Alex Hyakishi Št júl 31, 2014 6:29 pm

Krajina démonov
Čo sa týka tohto, tak ja tu idem zdeliť len dĺžku cesty a ako sa dá skrátiť tá cesta..
Dĺžka cesty bude trvať reálnych 5 hodín.. predsa je to len krajina, kde sa hocikto iný nedostane.. jedine blúdením
Tento čas sa dá skrátiť na pár minút, kvôli drakovi.. keď si skrotíte draka z Dračieho hniezda v Krajine démonov, cesta vám ujde, ako nič.. teda cca. 10 min..
Toto je všetko.. odo mňa
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Dodatok k pravidlám Empty Re: Dodatok k pravidlám

Odoslať pre Itami Uchiha Št júl 31, 2014 8:32 pm

Nukenin je od teraz povolený ale nemyslite si že dostanete len tak DB to je iba pre nových hráčov ktorý sa na toto fórum ešte registrujú..
1. Maximálne 3 Nukeninovia
2. O nukenina musíte požiadať buď Alex alebo mňa v chate a je potrebný príspevok ako opúšťate vesnicu
3. Môžete ísť na vlastnú päsť napríklad do údolia konca.. lenže v Konohe majú kanchi ninjov ktorý vás určite vypátraju. Ale napríklad vo svete môžete tráviť maximálne 3 hodiny na jednom mieste. Ak tento limit presiahnete jeden z adminov si zahrá za NPC ranku S ktorý pôjdu po vás a nedajú vám ujsť. Taktiež aj Kagovia si môžu zahrať rolu NPC ale len keď sa to napríklad. Hokage môže keď ste v údolí.. ale taktiež aj admin
4. Ak chcete vstúpiť do vesnice.. stráže vás nepustia.. lepšie povedané pôjdu po vás
5. Ktokoľvek sa bude stretávať s nukeninmi a Kage to zistí tak bude poslaní do vezenia na dobu neurčitú.. podla toho ako si Kage vyberie
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.