Vitaj v Naruto rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

2 posters

Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Itami Uchiha So august 02, 2014 8:58 pm

Aby ste sa dostali do tejto miestnosti potrebujete vedieť pečate na otvorenie inakší vstup sem nevedie..

Budova:

Vstup:

Vnútro:
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Itami Uchiha Ne august 03, 2014 2:52 am

*príde do svojho laboratória, poskladá tajne pečate a otvorí vchod. Keď vstúpi do vnútra pozrie sa na hadov vo veľkých boxoch a prezerá si ich následne si sadne na stoličku a vpichne si do krvi hadiu krv, trochu zvreskne*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Itami Uchiha Ne august 03, 2014 5:42 am

*príde ku jednému boxu z divnou tekutinou kde sa nachádza hadí jed a Itami si povie* Táák teraz by na mňa nemal pôsobiť vyskúšame to.. *povie a napojí do boxu malú trubicu z ihlou ktorú si Itami dá do žili a spadne na zem, jeho telo začne divne pulzovať* Achhhh !!!! *začne kričať a odpadne, jed na neho neposobí silno ale úplne inak, trochu mu upravil DNA.. po 10 minutách sa Itami zobudí a všimne si že jed mu do krvi stále prúdil a celý sa začne potiť.. pozrie sa na svoju ruku ktorá je akoby posiata hadími šupinami a ihlu si vybere z ruky, znova príde ku ďalšej vzorke z hadom a vysaje jeho krv, následne naplní striekačku jeho krvou a vpichne si ju do žili znova začne kričať ako blázon a trochu sa trasie*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Itami Uchiha Ne august 03, 2014 8:27 pm

*obviaže si ruku obväzom a povie si* Jed by sa po mojom tele mal rozširovať.. trochu sa mi to nepodarilo.. *povie naštvane a použije pečate a zatvorí laboratórium a odíde*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Itami Uchiha Pi august 08, 2014 10:49 pm

*prídeme ku útesu kde zdialky je vidieť veľkú budovu a Itami zloží pečate a dá ruku ku zemi čím spraví malý mostík ktorý robí vždy keď sem ide, je to skôr mechanismuz ako chakra, pomaly ide po mostíku a čaká na Rina*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 10:50 pm

*Pomaly idem za tebou a pozorujem to tu okolo*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Itami Uchiha Pi august 08, 2014 10:51 pm

*keď prídeme ku budove dotkne sa tajnej značky a most zmizne a ponorí sa do vody, otočí sa znova ku budove a pred nimi je niečo ako tajný vchod, Rin určite nevidí to čo Itami práve urobil a Itami urobí tajné pečate a tým ho otvorí.. čaká na Rina aby mohol zavrieť vchod*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 10:52 pm

*Pomaly vojdem dnu a obdivujem čo to je*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Itami Uchiha Pi august 08, 2014 10:55 pm

*vidíš tu veľké skúmy a v zelených tekutinách rôznich hadov a iné nechutné zvieratá pavúky a tak.. Itami zavrie vchod a povie* Toto je najbezpečnejšie miesto ktoré teraz môže byť..
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 10:56 pm

Hm*poviem a obzerám sa tu okolo.Kuro mi kráča okolo nôh a ja sa spýtam*A kde mám trénovať?
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Itami Uchiha Pi august 08, 2014 10:59 pm

Ide nám o život.. vo vesnici umierajú ľudia.. a ty chceš trénovať ? *spýta sa blbo a z jednej skúmy odobere do inekcie tekutinu a pichne si ju ihneď do žili* Keď budeme na tom trocha lepšie.. budeme trénovať..
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 11:00 pm

Potrebujem trénovať!*poviem naštvane a v očiach mi vidno tie démonie*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Itami Uchiha Pi august 08, 2014 11:01 pm

*sklopí hlavu a zavrie oči, jeho tradičný znak a povie* Nechápeš.. že teraz nepôjde o tréning ? Teraz budeme bojovať naozaj.. *povie mu* Naučím ťa ako tĺmiť chakru.. *povie mu a stále je v istej pozícii*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 11:02 pm

*Stále mám tei démonie oči a poviem naštvane*Bez tréningu zomriem preto potrebujem trénovať aby som bol silnejší!
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Itami Uchiha Pi august 08, 2014 11:18 pm

Ty vôbec nechápeš čo sa stalo ? Vôbec nechápeš to že nemôžeš proste len tak odísť trénovať ? Dokonca aj môj klan je ohrozený.. *povie a vytiahne striekačku a položí ju do vedierka kde ich pár je* budeš počúvať mňa ..
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 11:30 pm

Bez sily zomriem! Bez tréningu není sila*poviem naštvane a stále si stojím za svojím*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Itami Uchiha Pi august 08, 2014 11:32 pm

Ukludni sa.. *povie mu pokojne a usmeje sa* Sila nieje v tvojich fyzických zručnostiach.. sila je tu.. *povie a ukáže na srdce a na mozog* pokiaľ tieto dve časti tvojho tela zavelia inak.. tak si nahraný.. a preto potrebuješ tréning svojho vnútra.. *povie mu a pozná ho že on skoro ničomu nechápe* Dobre.. chcem tým povedať že ti to pomôže lepšie kontrolovať démona..
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Rin So august 09, 2014 12:59 am

*chytím ťa za rameno a pošlem nás do môjho podvedomia*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Rin So august 09, 2014 3:16 am

*Posadím sa na najbližšie miesto kde sa dá a tašku si dám vedľa seba.Potom začnem pomaly ale isto sa snažiť utlmiť moju čakru aj keď to je dosť ťažké,ale snažím sa*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Rin So august 09, 2014 9:24 am

*Nakoniec sa mi ako tak podarí ututlať čakru a ja sa postavím a poviem Hm tá nuda ma zabíja*hneď ako to dopoviem tak si pohodlne položím ruky za hlavu a odídem niekde dozadu to preskúmať a keďže utlmujem čakru tak není vedieť že som tu*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Rin Po august 11, 2014 7:37 am

Núdá! *zakričím na celý labák aj keď viem,že tu nikto není a tak iba sedím na zemi a kerlím si vetvičkou po zemi nezmyselné obrazce**
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Rin Ut august 12, 2014 12:51 am

*prebudím sa a najem sa a potom si znudene sadnem do stredu labáku a začnem na zem malovať nezmyselné obrazce*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Rin St august 13, 2014 10:28 am

*Začnem sa zoznamovať z okolím keďže tu budem asi dlho a potom sa zatvárim hlúpo a s veľkým úsmevom na tvári poviem zlovestne*Jak sa vráti tak prvé čo uvidí bude moja päsť v jeho ksichte *Hneď na to sa zasmejem nad tou predstavou a začnem jesť.Hneď potom sa opriem o stenu a začnem driemať*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Rin Pi august 15, 2014 3:05 am

*Prebudím sa a už mám dosť toho,že stále tu musím byť a nikde nikto a preto urobím dva klony.Prvý klon vybehne von z labáku a ninjovia klanu Hazeki ho začnú sledovať.Druhý klon nechám tu a ja zatiaľ pomocou malého okienka zoskočím do vody a skrývam moju čakru a pomaly idem po vode do lesa,odkiaľ idem tajne do údolia konca*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho Empty Re: Podzemné laboratoriúm neznámeho shinobiho

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.