Vitaj v Naruto rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice a uličky Konohy

3 posters

Goto down

Ulice a uličky Konohy Empty Ulice a uličky Konohy

Odoslať pre Naminka Po júl 28, 2014 6:52 am

Ulice a uličky Konohy
Naminka
Naminka
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 68
Join date : 28.07.2014
Age : 29
Bydlisko : Konoha

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Konohy Empty Re: Ulice a uličky Konohy

Odoslať pre Yukiko Uzumaki St august 13, 2014 9:56 pm

Ide smerom od hlavnej brány a prechádza sa ulicami.. o takomto čase sú ulice plné ľudí, čo ju vždy tešilo no..dnes na to práve nemá náladu.. No ukázalo sa že predsa len bola dlho mimo alebo jej už pamäť tak dobre neslúži? Cestou sa niekoľkokrát stratila, preto sa rozhodla vyskočiť na neďalekú vyššiu budovu.. Chvíľu tam len tak stále a pozorovala Konohu..veľa sa tu toho zmenilo.. Avšak už bol naozaj čas ísť, rozhodla sa teda prebehnúť po strechách smerom ku kancelárii Hokage.
Yukiko Uzumaki
Yukiko Uzumaki
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 101
Join date : 29.07.2014

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Konohy Empty Re: Ulice a uličky Konohy

Odoslať pre Yukiko Uzumaki Št august 14, 2014 1:25 am

Znova sa ocitla v uliciach Konohy a blúdila..snažila sa niekoho nájsť, no stretla len niekoľko Chuninov, ktorý jej nevedeli povedať čo sa deje..táto situácia sa jej vôbec nepáčila..Vytvorila klon, ktorý poslala pokračovať v hľadaní, zatiaľ čo ona sa rozložila na vzduch a odletela nevedno kam.. Potrebovala si prečistiť hlavu a možno aj niečo zistí..
Yukiko Uzumaki
Yukiko Uzumaki
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 101
Join date : 29.07.2014

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Konohy Empty Re: Ulice a uličky Konohy

Odoslať pre Kaede Ut august 19, 2014 1:27 am

*Objeví se za rohem jednoho z domu, musí být opatrná aby na sebe nepřilákala žádnou pozornost. Pod henge technikou a ztlumenou chakrou by to neměl být vůbec žádný problém. Poslední úpravy o šanci být obyčejný člověk se vydařili, vydám se tedy sebejistým krokem do jedné z uliček v naději, že někde najdu obchodu se smíšeným zbožím, nebo vůbec nějaký obchod. Uličky jsou plně lidí, vlastně co si dobře pamatuji, vždy to tak bylo, Konoha se vůbec nezměnila od doby kdy jsem ještě byla její součástí. Po dlouhém putování, jsem už začala mít pochybnosti, zda-li se v Konoze vůbec nějaké obchody vyskytují. Moje obava se ale rozplynula, když jsem uviděla jeden obchod z jídlem a hned za ním plno dalších. Dojdu před obchod a přečtu si dnešní akce, nebo slevy* Hmm..rámen..nezní to špatně, doufám že bude dobře chutnat *Zamumlám si a vejdu do obchodu. Skákání od regálu k regálu způsobí to, že můj košík je již plný a teď jenom zaplatit, dojdu ke kase a vydám jim potřebné množství peněz a pár peněz jim přihodím navrh. 2 tažky jen s jídlem-splněno. Teď je na řadě oblečení. Další cesta už není tak dlouhá, stánek s oblečením stál hned naproti stánku s jídlem, rychlejším krokem projdu napříč uličkou do dalšího obchodu. Tolik krásných věcí, kdybych jen měla 10 rukou tak bych mohla vykoupit celý obchod, nakonec se mi oči upnou na bílou vestu s chlupatou kapucí, jen ta cena je trošku zarážející..tolik za tak málo? Vemu si vestu a zamířím s ní ke kase, po dlouhém smlouvání o ceně nakonec prodávající podlehne a souhlasí s mou nabídkou. S usměvem na tváři zaplatím vestu, která mi vyšla z 30% slevou. Ještě mi zbylo pár peňěz, které věnuji do ninja výbavy-kunaie, shurikeny a různé druhy léků a obvazů. Když už moje ruce táhnou přes 5 tašek rozhodnu se, že je nejvyší čas vydat se zpět dokud o mě ještě nikdo neví. Zalezu si do tmavé uličky bez lidí a rozplynu se zpět domů*
Kaede
Kaede
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 293
Join date : 30.07.2014

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Konohy Empty Re: Ulice a uličky Konohy

Odoslať pre Yukiko Uzumaki St august 20, 2014 9:05 am

Objaví sa v jednej tmavej uličke neďaleko ulice so stánkami..ako prvé, zastaví sa pri jednej samoobsluhe, kde chce kúpiť džús..nevie aký vziať, tak vezme multi, tím hádam nič nepokazí..cestou k pokladni ešte vezme nejaké pivo, ako ho uvidela dostala naň chuť..zaplatí a vybehne opäť do ulíc, kde v stánku kúpi dango, potom zamieri ku stánku s rámenom..keď je hladná, má chuť na všetko..čaká, dokým jej ho pripravia, potom čo jej jedlo vydajú zaplatí a za najbližším rohom zmizne..
Yukiko Uzumaki
Yukiko Uzumaki
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 101
Join date : 29.07.2014

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Konohy Empty Re: Ulice a uličky Konohy

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.