Vitaj v Naruto rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice a uličky Kiri

3 posters

Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Raito Uchiha Po júl 28, 2014 9:11 am

Různé ulice a uličky proplétající se po celé vesnici. Je zde k nalezení několik menších obchodů a také spousty podomných prodejců a lidí, smíchaných se shinobi.
Raito Uchiha
Raito Uchiha
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 67
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Rin Ut júl 29, 2014 2:35 am

Pomaly sa s kávou motám uličkamy od mizukageho budovy a všetkým ktorí sa na mňa pozerajú pohľadom ako na démona si nevšímam.Spokojne si idem ulicami a jakmile dopijem kávu,tak zahodím umelú šálku do koša.Idem stále pomaly po ulici a spomínam na brata keď som ako malý tu s nim chodil.Potom rozmýšľam čo asi tak by som teraz robil.Potom ma niečo napadne a nemôže prísť na to,prečo ma môj démon ochraňoval pred mizukageho čakrou.Nevedel som na to prísť a potom ma napadne,že kde budem bojovať z démonom.Bolo to na mňa moc otázok a tak idem ku jednému stánku a tam si kúpim niečo na jedenie a malé pivo.Na najbližšej lavičke to zjem a vypijem a potom si spomeniem na istú osobu.Je to bývala mizukage a tak sa pomaly vyberiem ku cintoríne v Kiri.
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Rin Ut júl 29, 2014 8:10 pm

*Prídem tu ráno z kocúrom a opriem sa o stenu.Čakám na senseia a pomaly obzerám okolitých ľudí.Niektorý ľudia na mňa zírajú ako na démona,ale ja kašlem na to a pomaly pijem kávu.Neviem kde sa velý čas toľko fláka,ale musím počkať povedal my to že tu musím počkať na neho a že pojdeme spoločne za mizukagem a preto sa aj trochu nudím,ale aj tak sa opieram o stenu a pomaly pijem kávu*
//sorry sa my moc nechce vymýšľať tie posty Very Happy
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Itami Uchiha Ut júl 29, 2014 9:33 pm

*keď vstane kus ho bolí hlava a príde do ulíc, predsa musí lebo to slúbil tomu malému chlapcovi, dostane sa tam rýchlo pomocou vrán a zjaví sa priamo pred ním z vrán a povie* Tak dobre teda.. poďme.. *povie mu keď sa opiera o tú stenu*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Rin Ut júl 29, 2014 9:39 pm

Hai *Poviem a dopijem úplne kávu.Potom pohárik vyhodím a idem pomaly za ním* Čo myslíte že povie Mizukage na to čo je vo mne? *Spýtam sa a trochu sa strachujem že nadíde niečo hrozné,ale mohol by my povoliť tréning na získanie môjho KG*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Itami Uchiha Ut júl 29, 2014 9:44 pm

Myslím že nebude veľmi nadšený predsa.. predstav si že riadiš vesnicu a niečo takéto je zapečatené v niekom a on o tom nevie.. bude musieť ťa dať pod dohľad.. a ak ti nemám klamať tak dúfam že ja to nebudem *povie neutrálnou tvárou a už sú pred mizukageho budovou a Itami do nej vstúpi a čaká na Rina*

PRESUN
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Rin Ut júl 29, 2014 9:46 pm

*Trochu posmutniem a vstúpim do budovy za Itamim.Stále dúfam že reakcia mizukageho bude nie moc zlá a že budem môcť sa pokúsiť môjho démona poraziť,ale na tom čo hovoril Itami je niečo pravdy predsa len môžem znamenať isté nebezpečenstvo pre vesnicu*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Rin St august 06, 2014 10:00 pm

*Klon sa postaví na jednú z najvyšších striech a pozoruje dole ulicu.Pozerá či tam není Itamia čaká ho tam*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Itami Uchiha St august 06, 2014 10:41 pm

*priletí sem ako hejno vran a posadí sa smutne a myslí nad svojim synom Sugokym*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Rin St august 06, 2014 10:42 pm

*Klon zoskočí z budovy a pristane pred Itamim a povie*Poď za mnou som klon ten pravý je v bezpečí kde je nemožné aby ho posadol démon a tam aj hodlá ten pravý ostať dlhšiu dobu tak prosím ťa poď zamnou
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Itami Uchiha St august 06, 2014 10:44 pm

*ide za ním bez nejakých emócii a je zvedavý čo mu Rin povie*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Rin St august 06, 2014 10:44 pm

Klon:*Idem pomaly cez tmavé uličky,aby nás nikto nesledoval*
Presun:moje cvičisko
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Itami Uchiha Pi august 08, 2014 12:01 pm

*pomaly tadeto prechádza a už vie tú smutnú správu čo sa stalo Mizukagemu. Oprie sa o kameň a pozrie sa na zem* Ten človek bol tak tajomný a vyzeral že nosí v sebe nejaké tajomstvo.. a teraz odišlo rovno s ním do hrobu.. *povie si a v uliciach je na ľuďoch vidieť strach a hrôzu pre to čo sa stalo*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 12:08 pm

*pomaly sem prídem a už som znova chladný skrz na skrz a uvidím Itamiho.Nič nehovorím iba sa pri ňom zastavím.Je vidieť,že som asi po ťažkom tréningu*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Itami Uchiha Pi august 08, 2014 12:17 pm

Rin.. mám kritickú správu.. *povie a jedna žena práve okolo nich uteká z dieťaťom v náručí a kričí o pomoc, Itami len sklopí hlavu a povie* Druhý je mŕtvy.. to znamená že v týchto ťažkých časoch budeme pár týždňov bez Kageho.. *povie mu a pozrie sa mu do očí* že sme v ohrození.. *povie a všimne si ako vyzerá*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 12:22 pm

*trochu ma to zarazí,ale potom nasadím znova ten chladný výraz a urobím dva klony ktoré začnú pomáhať ľuďom a ja ti poviem*Práve preto nesmieme smútiť,ale postarať sa o vesnicu a nesmieme dopustiť aby sa niekto dozvedel že sme oslabený,ale ja ako chunin to nezvládnem ale ty to možno zvládneš a taktiež ak na nás zaútočia musíme vesnicu ubrániť aj za cenu nášho života*hovorím to jak hotoví vodca aj keď sa tak necítim*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Itami Uchiha Pi august 08, 2014 12:26 pm

*usmeje sa* Máš pravdu ale my dvaja musíme odísť.. tu nebudeš v bezpečí ani ja ani ty ani ten v tebe.. *Povie a pozerá sa na ľudí ktorý sa upokojujú* Budeme musieť nájsť bezpečnejšie miesto ako je vesnica.. dúfam že tomu rozumieš..
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 12:30 pm

Trebalo by nájsť nejaké tajné miesto,ale klon nechámvo vesnici a jak sa niečo stane vesnici tak sa vrátim a pomôžem im je ti to jasné?*spýtam sa Itamiho keďže chcem ochrániť vesnicu za každú cenu*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Itami Uchiha Pi august 08, 2014 12:32 pm

Hovoríš ako ja keď som bol mladší.. poviem ti to takto.. jeden chunnin neochráni útoky silných ninjov ktorý budu chcieť nájsť čo je v Kiri.. hovorí ti niečo modrá noc ? *spýta sa blbo ale aby mu dal náznak* Druhý mi dal misiu ktorú budem plniť do mojej smrti.. jeho smrť neznamená to že misia sa zrušila.. a moja misia je ťa chrániť.. takže pôjdeš so mňou.. zostaneme ešte pár dní v Kiri.. možno deň možno dva.. uvidíme ako sa to vyvynie.. ale za každý cenu drž sa teraz skôr vo vesnici alebo v blízkosti mňa..
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 12:36 pm

Mám sa aj zbaliť?*spýtam sa lebo som tomu pochopil hneď a moje klony zatiaľ ukľudňunú všetkých vo vesnici*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Itami Uchiha Pi august 08, 2014 12:38 pm

*smutne sa pozrie na vesnicu okolo seba* Áno.. bude to potrebné.. vieš ani ja sám ešte poriadne neviem kam pôjdeme ak ti mám pravdu povedať.. ale ja to zariadim.. *povie a priblíži sa ku nemu* Dnes to je tu ešte v bezpečí.. vchod do vesnice je uzavrený a nikto sa nemá ako dozvedieť že Mizukage je mŕtvy.. takže pôjdeme zajtra..
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 12:40 pm

Nechám tu klony aby to tu ukľudnili a pôjdem si zbaliť veci.Stretneme sa zajtra v mojej tréningovej oblasti mám tam tajnú únikovú chodbu lebo prvá niečo také predpokladala*poviem ti a stále mám kamenný výraz v tvári*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Itami Uchiha Pi august 08, 2014 12:42 pm

Situácia je už v poriadku neboj sa.. *ubezpečí ho* Dobre teda.. idem hliadkovať pri bráne.. určite tam bude treba pomoc.. *Povie a trochu mykne rukou a zmení sa na vrany ktoré letia ku hlavnej bráne*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 12:44 pm

*Pošlem klon ku bráne a ja sa idem zbaliť a do tréningového areálu počkať do zajtra na Itamiho*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Ulice a uličky Kiri Empty Re: Ulice a uličky Kiri

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.