Vitaj v Naruto rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravidlá Krajiny démonov

Goto down

Pravidlá Krajiny démonov Empty Pravidlá Krajiny démonov

Odoslať pre Alex Hyakishi Po júl 28, 2014 5:27 am

Svet démonov, vládkyňa toho sveta je Pustovníčka. Len s jej dovolením dokážete nájsť všetko inak nie. Čo sa v tomto neuveritelnom svete ukrýva ? Čítajte.

Ocasí démoni- to už pouznáte z Naruta od shukakua po kyubiho.
Elementární démoni- vo svete sa ich schováva 5, každý ovláda len jeden element.
Duševní démoni- Je to ako vaše druhé ja (Radí vám, pomáha vám proste ako druhý človek vo vás)
Straštne ťažko sa zapečaťujú a dokážeš ich nájsť len raz za spln pri svietiacej hore kde sa ukrývajú všetký duše. Ukazujú sa len tým pravým, ktorých si vyberú.
Draci- Každý si ho môže zkrotiť ak ho nájde, je veľmi silný a ledva ho zkroti kage. Pomocou neho sa môžeš rýchlo presúvať do miest do svetov.
Nočné tvory- každý tvor ma na sebe niečo legendárne (či je to zbraň,brnenie, boty všetko je legendárne), len niekto na úrovni Madary,Hashirami ich môže dať sám, inak vždy po troch.

Pre upozornenie ! 1. Svet je veľký a panuje mu Pustovníčka ! Len s jej dovolením môžete tieto tvory a démonov nájsť a aj sa do toho sveta dostať !
2. Keď s povolením nájdete démona alebo tvora vždy bude k nemu opis aké su jeho slabiny, aké má výhody, z kadiaľ pochádza, čo dokáźe atď... Teda ak vám to prezratí tajomná Pustovníčka !
3.Démonov je extremne ťažko zkrotiť a tvorov je ťažko zabiť !
4. Všetky stvorenia vyhladané ešte vôbec nie sú... Pustovníčka po nich pomaly pátra.

Odkaz Pustovníčky: Na Ocasých démonov treba min. 5-tich ľudí a povolenie od Admina.
Na ostatné netvory musia byť min. 3 ľudia a s mojím povolením.
Praje Pustovníčka
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.