Vitaj v Naruto rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rinove podvedomie

2 posters

Goto down

Rinove podvedomie Empty Rinove podvedomie

Odoslať pre Rin St júl 30, 2014 12:51 am

Je to veľká miestnosť a celá je obhorená modrými plameňmi.Potom sú v strede miestnosti mreže a za nimi je démon,ktorý je v Rinovy.
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Rinove podvedomie Empty Re: Rinove podvedomie

Odoslať pre Rin Št júl 31, 2014 11:35 am

*Zrazu sa tu objavím a zacítim,že mám nohy vo vode.Najprv som si myslel že mám vytopený byt,ale teraz si myslím že to je sen.Pozriem sa pred seba a predomnou je asi 10 metrová chodba.Začínam behať touto chodbou až do veľkej miestosti.Na druhej strane miestnosti je veľká klietka.Za tou klietkou horí modrý oheň.V tej chvíli pochopím že to není sen ale skutočnosť,len neviem ako som sa sem dostal ani kde to som.Viem len že v tej klietke je môj démon.Ten sa na mňa jedným okom pozrie a vidí môj nechápavý výraz a iba sa zasmeje a povie* Viem čo si myslíš to ja som ťa tu pozval.Si vo svojom podvedomý škvrne.Chcel som vidieť to dieťa ktoré nič nevie.Ale aj ti chcem trochu pomôcť *Skôr ako to dopovie tak ho zastavím a poviem*Nie nehovor už nič nepotrebujem tvoju pomoc ja to zvládnem sám aj bez teba ak si si nevšimol už na tom pracujem.Chápem že si tu sám ale neboj zanedlho tu prídem a porazím ťa*Hneď ako to dopoviem tak sa démon iba zasmeje a ja začnem horieť modrým ohňom.Automaticky kričím od bolesti až nakoniec sa vrátim do svojho spánku* Snaž sa Rin *povie démon a znova zaspí*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Rinove podvedomie Empty Re: Rinove podvedomie

Odoslať pre Rin So august 09, 2014 1:01 am

*objavím sa v chodbe a idem do osvetlenej miestnosti keďže je okolo nás tma a čakám či ide Itami za mnou*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Rinove podvedomie Empty Re: Rinove podvedomie

Odoslať pre Itami Uchiha So august 09, 2014 1:15 am

*pozrie sa na túto miestnosť a pomyslí si* "To nieje genjutsu.." *kráča za Rinom ale tuší kde sú, chce konečne vidieť beštiju ktorá zapríčinila modrú noc*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Rinove podvedomie Empty Re: Rinove podvedomie

Odoslať pre Rin So august 09, 2014 1:18 am

Toto je príčina naších problémov*poviem a opriem sa o stenu*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Rinove podvedomie Empty Re: Rinove podvedomie

Odoslať pre Itami Uchiha So august 09, 2014 1:59 am

*pozoruje ho* Ak si myslíš že za útokom na vesnicu stál démon v tebe si na omyle.. chceli niečo iné.. *povie a pozerá sa okolo seba* ale máš pravdu je to príčina tvojich a už aj mojich problémov.. *povie a pozrie sa na neho* Tak vysvetlíš mi kde sme ? Teda ak sa nemýlim sme vo tvojom vnútri ?
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Rinove podvedomie Empty Re: Rinove podvedomie

Odoslať pre Rin So august 09, 2014 2:35 am

Sme v mojom podvedomí*poviem a opieram sa o stenu*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Rinove podvedomie Empty Re: Rinove podvedomie

Odoslať pre Itami Uchiha So august 09, 2014 2:38 am

Prečo si ma sem privolal.. ja potrebujem ísť do Konohy oznámiť tú hroznú správu.. ale slúb mi že neodídeš z tejto budovy... bude to pre teba nebezpečné.. *povie a čaká kedy Rin zruší podvedomie* Nalieha to.. musia sa to dozvedieť spoločenské zložky..
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Rinove podvedomie Empty Re: Rinove podvedomie

Odoslať pre Rin So august 09, 2014 2:41 am

Popravde sa pozri na toto*poviem a ukážem na pečať na klietke a pokračujem*Táto pečať pomaly ale isto slabne*Hneď na to zrušením podvedomie*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Rinove podvedomie Empty Re: Rinove podvedomie

Odoslať pre Itami Uchiha So august 09, 2014 2:43 am

*keď sa zruší podvedomie povie mu ešte posledné slová* naštastie že ten démon už nikdy nezíska svoju silu späť takže sa báť nemusíme... *povie a pride ku tajnému vchodu a urobí pečate* Idem do Konohy.. nehladaj ma.. *povie a zakýva a rozpustí sa na vrany ktoré letia do konohy*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Rinove podvedomie Empty Re: Rinove podvedomie

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.