Vitaj v Naruto rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rinov byt

Goto down

Rinov byt       Empty Rinov byt

Odoslať pre Rin Št júl 31, 2014 1:38 am

Malý byt ktorý plní rinove potreby.
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Rinov byt       Empty Re: Rinov byt

Odoslať pre Rin Št júl 31, 2014 1:40 am

Klon: *Pribehnem do domu a hľadám nejaké veci.Zbalím do tašky niekoľko fuuma shurikenov a pár desiatok podomácky vyrobených sendvičov.Potom sa vyberiem ku bráne a aby som bol rýchlejší tak sa portujem shushinom*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Rinov byt       Empty Re: Rinov byt

Odoslať pre Rin Št júl 31, 2014 10:52 am

*Prídem tu neskoro večer a keď otvorím dvere tak vojdem dovnútra* Som doma! *Zakričím,ale si uvedomím že som už sám a Kuro sa ma spýta* Rin si v poriadku? *Ja sa na neho iba pozriem a odpoviem prosto* Ani nie som iba unavený a spomenul som si na onii-sana ktorý by ma už karhal ale nemaj obavy Kuro som v poriadku idem sa osprchovať a radšej pojdem spať*Jakmile to dopoviem idem do sprchy,kde som asi 10 minút a potom len v trenkách padnem na postel celý unavený a zaspím*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Rinov byt       Empty Re: Rinov byt

Odoslať pre Rin Št júl 31, 2014 6:58 pm

*Ráno sa prebudím a vôbec nevime ako ma môj démon počas môjho spánku dokázal dostať za ním,ale neriešim to a pomaly idem do kuchyne.Začnem tam robiť raňajky a potom počas robenia ku mne dojde Kuro.On sa iba oblízne a ja sa na ňom usmejem.Asi po hodinke dám raňajky na stôl a začneme raňajkovqť.Potom sa idem opláchnúť do kúpelne a idem odložiť špinavý riad.Potom sa idem obliecť do tréningoveho a zoberiem meč a odídem aj z Kurom*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Rinov byt       Empty Re: Rinov byt

Odoslať pre Rin Pi august 01, 2014 4:43 am

*Prídem tu po tréningu a pozerám sa na prázdný byt.Nechám to tak a idem sa osprchovať a prezliecť.Potom idem niečo na rýchlo navariť a dáme si s Kurom.Potom do menšej tašky nabalím fuuma shurikeny a taktiež aj pár sendvičov a chcem si ísť konečne po misiu.Na misii som nebol už dosť dlho a preto sa na to teším.Kuro si sadne na moje rameno a ja si dám meč na druhé rameno a idem do kanclu mizukageho si po misiu,ale som trochu unavený z tréningu a je to na mne poznať.*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Rinov byt       Empty Re: Rinov byt

Odoslať pre Rin So august 02, 2014 8:52 am

*Pomaly sa tu dotrepem a idem rovno k lekárskym veciam a tam si vyberiem potrebné veci na ošetrenie nohy.Začnem si nohu ošetrovať a keď je bolesť už menšia,tak sa pomaly vyberiem do kuchyne,kde začnem na rýchlo robiť jedlo.Z Kurom ho zjeme a ja sa idem sprchovať.Keď sa osprchujem tak sa oblečiem do treniek a idem spať.Ležím iba tak asi pol hodinu a potom zaspím*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Rinov byt       Empty Re: Rinov byt

Odoslať pre Rin Ne august 03, 2014 9:56 am

*Večer tu prídem a dám si niečo ľahké na jedenie.Hneď na to sa pomaly vyberiem do sprchy a potom len tak v trenkách padnem na posteľ.Potom si na niečo spomeniem a bežím odložiť veci a pustiť špinavé prádlo prať.Potom až ľahnem na posteľ a zaspím únavou do prvých dvoch minút*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Rinov byt       Empty Re: Rinov byt

Odoslať pre Rin Ne august 03, 2014 10:29 pm

*ráno sa preberiem a sadnem si na posteľ.Premýšľam čo mám robiť a Kuro bez zbytočných rečí donesie ku mne nejaký zvitok.Ja si ho nechápavo prečítam a iba sa zasmejem.Zistím že shishi rendan je len doplnené konoha kage buyo a preto sa aj idem osprchovať a oblečiem sa.Rýchlo urobím niečo na jedenie a dám aj Kurovy najesť.Potom sa pomaly vyberiem na cvičisko*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Rinov byt       Empty Re: Rinov byt

Odoslať pre Rin Po august 04, 2014 12:14 am

*Pomaly tu dojdem a idem sa osprchovať.Pootm začnem robiť dobrý obed a aj ja a aj Kuro sa poriadne najeme a ja si dám na seba svoje ninja oblečenie a pomaly idem do kancelárie Kageho aj z Kurom.Dúfam,že už pôjdeme do tej krajiny démonov.*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Rinov byt       Empty Re: Rinov byt

Odoslať pre Rin St august 06, 2014 11:28 am

*Pomaly tu dojdem a idem rovno do sprchy.Závažia si odložím a potom zo sprchy keď výjdem tak si vybalím tašku a urobím si polnočnú svačinku a najem sa.Potom bez jediného slova alebo nejakého úsmevu si ľahnem a zaspím*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Rinov byt       Empty Re: Rinov byt

Odoslať pre Rin St august 06, 2014 9:58 pm

*Prebudím sa a idem sa opláchnúť.Potom sa idem najesť a Kuro sa tiež prebudí.Príde ku mne a iba smutne na mňa pozerá.Znova mám ten chladný výraz ako včera a taktiež som bez jediného slova.Urobím raňajky aj Kurovy a dám mu nažrať.Najeme sa a potom sa idem obliecť a urobím jeden klon,ktorý pošlem čakať Itamiho na ulicu a ja odídem do mojej tréningovej oblasti*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Rinov byt       Empty Re: Rinov byt

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.