Vitaj v Naruto rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jazero Miathas

2 posters

Goto down

Jazero Miathas Empty Jazero Miathas

Odoslať pre Alex Hyakishi Ut júl 29, 2014 10:43 pm

Jazero Miathas Jazero-v-modrom-1024x768

Žije tu nielen vodný elementárny démon podobný hadovi ale sem zalezie niekde aj Hachibi či Sanbi.. Hladina jazera ja ako zrkadlo, takže nevidíte, či na vás zaútočí nejaký démon
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 01, 2014 9:54 pm

*priletím na Izidorovi sem a on rovno šupne do vody* Izidor! *skríknem, ale začnem sa smiať.. čakáme na Harua s dračicou, zatiaľ Izidor pláva na hladine*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Haru Pi august 01, 2014 9:56 pm

Jakmile dračice proléta nad břehem jezera, seskočím dolů a dopadnu na zem. "Whoa, po dlouhé době jsem zase dopadl na nohy," podivím se a pak pohlédnu na Turambar, jak se přidala k druhému drakovi
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 01, 2014 9:57 pm

*ošpliecha ma vodou aj Turambar a ja som na Izidorovi, ako zmoknutá myš..* Ďakujem vám dráčikovia! *poviem im a zoskočím na hladinu, kde sa udržím a pomaly idem ku brehu za Haruom..*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Haru Pi august 01, 2014 9:59 pm

Podívám se na Alex a rozesměji se, že je celá mokrá. "Ty se aspoň umíš vysušit, já bych to neměl jak udělat," konstatuji pravdivě, dojdu k vodě a zkusím její teplotu
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 01, 2014 10:00 pm

*dám si dole vrch kimona, teda mi zostane len tričko, nohavice.. vyzujem čižmy, vak odopnem spoločne s katanou a položím na jednu kopu.. rozbehnem sa, najprv po brehu, potom po hladine a skočím šípku*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Haru Pi august 01, 2014 10:02 pm

Svléknu se až do trenýrek a zadívám se na hladinu. Poté pomalu udělám pár kroků dozadu, přikrčím se a pak vystartuji k vodě. Těsně na konci břehu vyskočím do vzduchu a letím do vody. "Yahooooo," zakřičím vzrušeně a přeruší mě až potopení pod hladinu
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 01, 2014 10:03 pm

*vynorím sa pri Izidorovi a vyštverám sa mu na chrbát.. obzerám sa, kde je Haru*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Haru Pi august 01, 2014 10:05 pm

Uvidím nějakou rybí školku a vydám se ji pronásledovat pod hladinou. Tak se dostanu celkem hluboko a zjišťuji, že mi najednou dochází dech. Zacpu si nos a dám si ruku přes pusu a ihned vystřelím nad hladinu. Tam se vynořím a začnu zběsile dýchat, jako bych snad měl hned umřít. Některým přítomným musím připadat jako idiot
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 01, 2014 10:06 pm

*zasmejem sa a potľapkám Izidora po krku.. ten to pochopí a ponorí sa ako lochneska.. zhlboka sa nadýchnem a držím sa ho.. pláva pod vodou*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Haru Pi august 01, 2014 10:08 pm

Podívám se na Turambar. "Nechceš pro mě taky ulovit něco pod vodou?" zeptám se zvědavě. Na to ona jen odfrkne a odplave kousek dál. "Ty jsi ale spolehlivý a ochotný drak," plavu za ní a vylezu jí na hlavu. Zavře oči, tak jí lehce buším do víčka. "Vstávej a pojď lovit, trdlo!"
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 01, 2014 10:09 pm

*vynorí sa Izidor.. nadýchnem sa..* Ty tiež vieš ma utopiť.. *uškrniem sa na Izidora a ten sa zasmeje*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Haru Pi august 01, 2014 10:11 pm

Nakonec překecám dračici, ať jde ulovit nějaké ryby. Ponoří se pod hladinu, a já jak blb jen hledím, jak její stín mizí ve vodě. "Ale mě jsi měla vzít s sebou," pronesu do větru, trošičku pozdě. Otočím se na Alex a jejího dráčka a doplavu k ní. "Viděli jste pod vodou nějakou supeeeer velkou rybu?"
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 01, 2014 10:12 pm

Nie.. tam dole sú iba vodné démony *pokrútim hlavou.. hneď ako to dopoviem uvidím vodného elementárneho démona.. ale ten sa hneď vzápätí ponorí späť..*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Haru Pi august 01, 2014 10:15 pm

"Jak chutná takový vodní démon?" zeptám se ji a přemýšlím nad různými chutěmi. "Šťavnatý, lahodný, tuhý, měkký nebo jaký?"
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 01, 2014 10:15 pm

Hnusne.. *uškrniem sa a Izidor začne znova ako had plávať po hladine*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Haru Pi august 01, 2014 10:18 pm

"Hej, hej hej hej, hej hej hej hej," zavolám za ní. "Proč jsi mě sem vytáhla a pak si plaveš pryč?" zeptám se jí a málem zděšeně vykřiknu, když se pode mnou něco vynoří. Naštěstí je to jen moje dračice, tak si spokojeně vydechnu úlevou. "To jsem se lekl."
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 01, 2014 10:19 pm

Aby ste sa vykúpali.. *zasmejem sa a vyvalím sa na Izidorovom chrbte, keď mi niečo pripomenie..* Fakt musím? *opýtam sa ho a on prikývne*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Haru Pi august 01, 2014 10:21 pm

"Myslel jsem, že si zahrajeme ve vodě třeba nějakou hru," poví znuděně, přesně to totiž očekával. "Bylo by to rozhodně sranda, dát si třeba závody v plavání, v jízdě na drakovi a podobné," usměji se a ty nápady si zapíšu do mysli, někdy se budou hodit
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 01, 2014 10:22 pm

Niekedy inokedy Haru.. teraz musím niečo vybaviť.. *povzdychnem si a Izidor zamieri ku brehu.. tak sa oblečiem, dám si masku, plášť.. pripevním katanu a vak.. vyskočím znova na Izidora* Vrátim sa čoskoro.. *Izidor vzlietne preč do údolia konca*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Haru Pi august 01, 2014 10:24 pm

Jen za ní hledím. "To je teda super, jen tak mě tu nechá. Zarazím se, když si všimnu, že se něco otřelo o mou nohu. Pohlédnu do vody, ale tam nic není. "Radši půjdeme na břeh, krásko," přikážu dračici a vydáme se tam. Na břehu si lehnu do trávy a nechám se usušit od sluníčka. Zavřu oči a odpočívám
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Haru Ne august 03, 2014 7:56 am

Po několika hodinách nudění a pozorování obzoru to už nevydržím a vyskočím na nohy. "Kde je ksakru ta Aleeeeeeeeex?!" zakřičím, jak nejhlasitěji to jen jde. Jen pozoruji, jak to vyplašilo ptáky v okolí a plachou zvěř ve křoví. Nasupeně tam stojím a zhluboka dýchám. Zvednu ruce do vzduchu, zatnu pěsti a nahodím nasraný výraz. "Ta holka ať si mě nepřeje!!" Podívám se na Turambar, která spokojeně odpočívá napůl ve vodě. Dojdu k ní a vyskočím na ni. "Hej, vstávej, už mě to tu nudí. No tak slyšíš?" třesu s ní, ona mě však jedním pohybem shodí dolů. To už mě fakt dopálí, tak s ní začnu třást, což při její velikosti není zrovna lehké. Když už ji to přestane bavit, jemně mě uhodí křídlem, že se odkutálím pryč, vstane a odletí pryč. "H-hej, vrať seeee!!" To už je ale pryč
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Haru Ne august 03, 2014 8:20 am

Uvědomím si, že se asi jen tak nevrátí, tak svou zlost rozchodím, když to nepomáhá, rozběhám to. Jak se dostatečně unavím, plácnu sebou na zem a po chvíli usínám
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Haru Po august 04, 2014 9:14 am

Po velmi dlouhém, skoro celodenním spánku, pomalu začínám vykazovat známky brzkého probuzení. Jelikož jsem se ve spánku nehýbal, náhle odvážná zvířata se přiblížila ke mně a některá se na mně dokonce i uvelebila. Hranice mé trpělivosti ve spánku přetekla, když mě nějaký podivně vypadající pták klovl do nosu. S trhnutím jsem se probudil a okamžitě jsem tak vyplašil všechno v okolí. Promnu si oči, abych se pořádně rozkoukal, dám si chvíli na to, abych se probral a pak se posadím. Rozhlížím se kolem, jestli uvidím nějaké známky toho, že tu někdo po dobu mého spánku byl. Nikde však žádné stopy krom těch zvířecích. Vyskočím na nohy a zakleji, když mě rozbolí záda. "Za to může to nesení těch stromů," zamručím a rozhodnu se protáhnout se rozcvičkou. Jako první propínám krk pohyby hlavou, poté se soustředím na ruce. Potom kroutím pánví a tělem, následuje protažení noh. Nakonec se jen ohnu dozadu, abych protáhl i ona záda. Ještě si křupnu prsty na rukou a mohu se plně věnovat dalším činnostem. Zamyslím se, co bych tak mohl asi dělat. Měl bych se vrátit, nebo se někam projít. "Inu, ať už si vyberu cokoliv, stejně se někde ztratím," povzdechnu si nad svým strašným orientačním smyslem. Dojdu k jezeru, naberu do ruk vodu a hodím si ji na obličej, abych z něj smyl špínu. Namočím si i vlasy a prohrábnu si je. "Tohle jsem měl udělat prvně, dokonale mě to probralo." Dojdu ke své kataně, kterou jsem nechal položenou na zemi a přidělám si ji k pasu. Najednou mi zakručí v břiše, zní to skoro jako zemětřesení. "Mám hlad," se slinami v koutcích úst se otočím k jezeru. "Nějaká ryba by rozhodně bodla," dorazím opět k jezeru a namočím jeden prst do vody. "Raiton: Tsuri," soustředím chakru do prstu a vyšlu mírný elektrický výboj do jezera. Dosah je celkem krátký, takže to ublíží jenom rybám v mém okolí. Jako na zavolanou se objeví kousek od mé ruky větší ryba, mohla by mít tak okolo půl metru. Chytím ji a překvapením sebou trhnu, protože byla trochu horká. "Zřejmě byla příliš blízko zdroje výboje," vyslovím svou teorii a opatrně se do ní zakousnu. "Páni, není vůbec syrová," rozzářím se a během chvíle z ní oberu veškeré chutné kousky. Kosti a vnitřnosti zahodím za sebe, ať se o to postará nějaký mrchožrout. "Tak," vydám ze sebe po chvíli usilovného přemýšlení, "prostě někam půjdu a někam dojdu." Ještě se pořádně napiji z vody z jezera a vydám se jedním směrem do neznámých končin
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Jazero Miathas Empty Re: Jazero Miathas

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.