Vitaj v Naruto rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tajná jeskyně

3 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Tajná jeskyně - Stránka 4 Empty Re: Tajná jeskyně

Odoslať pre Kaede Ut august 19, 2014 1:03 am

*Probudí mě malé packy, které poskakovaly po mém hrudníku* Máš hlad? *Zeptám se Kashiho, jako bych čekala, že mi odpoví. Vzala jsem ho do náruče a vydala se do kuchyně, kde v lednici, ležela hlávka zeli* Měla bych jít nakoupit *Povím si tiše, když hledím do poloprázdné ledničky. Dojdu svým obvyklím pomalým tempem do obýváku, kde z trezoru vytáhnu nějaké drobné. Neznamená že když jsem nukkenin, musím se hned tak chovat. O peníze jsem neměla starosti, zůstalo mi jich dost od putování do chrámu Kurama jsem si jich nabrala tolik, že by mi to snad stačilo dokonce mého bídného života. Po vybavení pár drobných trezor znovu ukryju na jeho obvyklé místo. Položím Kashiho na zem a k němu i hlávku zelí. Pomocí "henge" se změním na obyčejnýho člověka a se ztlumenou chakrou se vytratím do jedné z vesnic*
Kaede
Kaede
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 293
Join date : 30.07.2014

Návrat hore Goto down

Tajná jeskyně - Stránka 4 Empty Re: Tajná jeskyně

Odoslať pre Kaede Ut august 19, 2014 1:34 am

Jsem doma *Povím po aktivování vstupu do jeskyně, Kashi mě zřejmě nepoznal, proto položím tašky na zem a změním se zpět do své podoby* Něco pro tebe mám *Povím Kashimu a vytáhnu z některé tašky směs speciálně pro králíky, naberu hrstku směsi a dám ji do misky, kterou položím ke Kashimu. Poté začne velké vybalování nákupu, od jídel do patří do ledničky až po těstoviny, dále ninja výbava se dostane na své místo a nakonec bílá vesta, kterou si nejprve obleču před zrcadlem* Nepopírám, že by v černé byla lepší, ale tahle taky ujde *Provím prázdnu okolo sebe a teprve po pokochání sebe sama v zrcadle hodím vestu do koše s prádlem. Nezůstanu doma, ale dlouho, po krátkém hraním s Kashim se znovu rozplynu pryč z jeskyně*
Kaede
Kaede
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 293
Join date : 30.07.2014

Návrat hore Goto down

Tajná jeskyně - Stránka 4 Empty Re: Tajná jeskyně

Odoslať pre Kaede St august 20, 2014 10:47 am

*Objevím se před jeskyní, znovu aktivování vstupu mi přijde docela otravné, ale nehlám nic nechávat náhodě. Vstoupím do jeskyně a nakrmím Kashiho a dále směřuji do koupelny, kde si dopřeji kvalitní koupele. Dál je na řadě ložnice, lehnu si pod teplou deku a Kashi pomalu vyskáče, až ke mě, nehodlám ho vyhazovat, aspoň s někým mám možnost po dlouhé domě spát* "Pomalu mě začínáš nudit, zdá se, že se budu muset zapojovat více Zatím jsem nenašla nikoho, kdo by mi stál za boj, ale tuším, že se brzo někdo ukáže, mám špatný pocit Nezajímají mě tvoje pocity..jen jsem tě přišel varovat, že se budu teďkom více snažit o tvé tělo Raději mi přenech tvou sílu bez zbytečného boje Máš docela odvahu, ale to nestačí..něco se blíží a ty nebudeš schopna nic dělat, pak nastoupím já a vše urovnám a dokážu ti, že mě náleží tohle tělo Možná..neboj taky na tebe dojde, ještě mi budeš děkovat, když se sem tam dostaneš ven pod mou kontrolou Uvidíme" *A tím rozhovor skončil, je milí jako vždy, ale dalo se to od něj předpokládat. Zavřu oči a pod nátlakem silné únavy usnu*
Kaede
Kaede
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 293
Join date : 30.07.2014

Návrat hore Goto down

Tajná jeskyně - Stránka 4 Empty Re: Tajná jeskyně

Odoslať pre Kaede Št august 21, 2014 4:04 am

*Probudím se hned co mi zdá sen o tom že padám, celá zlitá se vydám do koupelny, kde je ranní higiena hned za mnou. Dojdu do kuchyně, nakrmím Kashiho, vemu si mrkev navíc a zmizím*
Kaede
Kaede
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 293
Join date : 30.07.2014

Návrat hore Goto down

Tajná jeskyně - Stránka 4 Empty Re: Tajná jeskyně

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.