Vitaj v Naruto rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

3 posters

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Haru Pi august 08, 2014 7:24 am

"Já? Já jsem Haru, tvůj...ehm...asi tvůj kamarád, nevím, ještě se moc neznáme," přemýšlím, jestli ho rána do hlavy připravila o rozum
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Sugoky Pi august 08, 2014 7:27 am

kamarád je bezvýznamné slovo pro lidi s iluzemi a chtíčem být středem pozornosti *odfrkne* co se vlastně stalo že si nepamatuju jak jsem se sem dostal?! *štve ho to a mračí se*
Sugoky
Sugoky
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 279
Join date : 28.07.2014

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Haru Pi august 08, 2014 7:29 am

"Eh..." zvadne mu úsměv na rtech. "Nemám ponětí, přišel jsi sem jako kočka."
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Sugoky Pi august 08, 2014 7:32 am

*podívá se na něj* kočka? jde k němu na těsno a je jen pár centimetrů od něj kouká mu přímo do očí, naběhli mu žíli a mračí se* připadám ti jako někdo z koho si můžeš dělat prdel?! *je naštvanej* ubohá výmluva určitě tušíš co se stalo jen mi to nechceš prozradit *odstoupí a otočí se k němu zádama*
Sugoky
Sugoky
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 279
Join date : 28.07.2014

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Haru Pi august 08, 2014 7:34 am

"Ale jo, opravdu jsi sem přišel jako kočka," až moc horečně přemýšlím nad tou změnou v jeho chování, ze šrotování v mé hlavě se mi začíná trochu kouřit z hlavy, rudne mi obličej. "Mmm, mmm," usilovně se snažím vymyslet ospravedlnění pro jeho neobvyklé chování, pak si ale vzpomenu, že se něco podobného nestalo poprvé
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Sugoky Pi august 08, 2014 7:38 am

*zastrčí si prsty do uší* bla bla bla *podívá se na něj naštvaně a prsty vytáhne* nestačilo ti to naznačit? takže dětským zpusobem bla bla ti to dochází ty nicko?! *je stále naštvaný a zase se otočí*
Sugoky
Sugoky
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 279
Join date : 28.07.2014

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Haru Pi august 08, 2014 7:39 am

"Nejsem dítě...a už vůbec né nicka," zamračím se a přemýšlím, jestli bych ho měl nějak zpacifikovat
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 08, 2014 7:40 am

*Izidor pristane bez svojho zvyčajného revu celkom ticho a trochu ďalej od nich.. naznačím mu nech zostane skrytý, len prikývne a ja pomaličky sa zakrádam k nim.. dám si dole plášť a skryjem, mám len masku líšky.. pomaly k nim idem a pozorujem ich*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Sugoky Pi august 08, 2014 7:42 am

*má bystré smysli , všimne si změny proudění vzduchu z křídel draka, podívá se na směrem od kud jde a zalekne se, trochu se přikrčí a sáhne si na zadní kapsu pro kunai , nehýbe se a ani nemrká, jak had*
Sugoky
Sugoky
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 279
Join date : 28.07.2014

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Haru Pi august 08, 2014 7:43 am

Zavětřím nosem, otočím se směrem k pachu nově příchozího a "spatří" známou vůni. Rozhodně v tom poznám Alex, ale jen mlčím a pozoruji Suga
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 08, 2014 7:44 am

*vidím, že ma Sug zbadal, ale zostanem nehybne medzi kríkmi, v čom mám skúsenosť.. viem, že ma teoreticky obidvaja zahliadli..*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Sugoky Pi august 08, 2014 7:46 am

*nereaguje protože by se to mohlo vymstít, stále kouká, čím víc čeká tím víc se mračí, drak ho překvapil , nikdy žádného neviděl, tedy má pocit že mu to něco připomíná*
Sugoky
Sugoky
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 279
Join date : 28.07.2014

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Haru Pi august 08, 2014 7:48 am

Pomalu dojde mezi ně a zkazí jim pohled na toho druhého. "Tedy, zdravím, cizí člověče," otočím hlavu k Alex a kývnu na pozdrav, ruka šmátrá kolem pasu
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 08, 2014 7:49 am

*viem, možno prečo to Haru spravil, lebo Suga som takého mierne nespoznávala.. nebol moc pozorný, čo som si kedy všimla.. pomaly sa vystriem, lebo som sa krčila a vyjdem z kríkov k nim.. stále mám masku líšky*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Sugoky Pi august 08, 2014 7:52 am

*všimne si masky a vzpomene si na tu svoji, něco v zadní kapse cítil, byl zvyklej na vedení jí nosit v zadní kapse tak doufal že tam bude,byla, vytáhne ji a podívá se na ní, všimne si že není celá, nasadí si jí a kouká na Harua*
Sugoky
Sugoky
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 279
Join date : 28.07.2014

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Haru Pi august 08, 2014 7:54 am

Podívám se na Suha, nějaký instinkt mm říká, že je potenciálně nebezpečný. "Deja vu," zamumlám si pro sebe, když si vzpomenu, kdy se tahle trojka setkala naposledy a co z toho všeho bylo
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 08, 2014 7:55 am

*prezriem si ich a zatiaľ mlčím.. premeriavam situáciu, lebo sa mi moc nepáči, založím si ruky na hrudi a premýšľam..* kedy Sug nosil masku? *potom si spomeniem, čo bolo v záznamoch, zamračím sa ale nevidieť to cez masku*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Sugoky Pi august 08, 2014 7:57 am

*zamrká po dlouhé době a narovná se , necítí už takové nebezpečí, podívá se po těch dvou a čeká co se bude dít*
Sugoky
Sugoky
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 279
Join date : 28.07.2014

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Haru Pi august 08, 2014 7:59 am

Cítím, že se situace čím dál víc napíná, ale nikdo nic nedělá. Nechce se mi to začít, tak dál jen hledím na Suha a sleduji ho, nechce se mi líbit ta změna, pokud to bude jako minule, už to nebude tak, že se nikomu nic nestane
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 08, 2014 8:00 am

*vidím, že Haru začína byť napätý.. ale Sug zase naopak.. zrazu sa zo mňa vyderie hlasitý povzdych.. prejdem okolo nich, vyskočím na strom, kde sa zavesím dolu hlavou za nohy a zostanem tak.. nečakám ich reakcie..*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Sugoky Pi august 08, 2014 8:03 am

čekáš snad lízátko ty nicko že tak furt pitomě čumíš?! *vystartuje po něm a podívá se na ní* super sestava ty klaune *odrkne*
Sugoky
Sugoky
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 279
Join date : 28.07.2014

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Haru Pi august 08, 2014 8:05 am

Pousměje se. "Pokud nějaké máš u sebe, klidně mi dát můžeš," zajede rukou k jílci katany. "U někoho takového bych se ani nedivil, kdyby ho u sebe měl."
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 08, 2014 8:06 am

*ignorujem to zatiaľ, hoci ma to urazilo.. pozriem na tých dvoch.. potom zoskočím dole a zostanem prikrčená pri zemi*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Sugoky Pi august 08, 2014 8:08 am

*vytáhne kunai* mohu ti pomoc i s krmením!! *naštve se ještě víc a uklidní se, klekne si na jedno koleno a prohlíží si je oba*
Sugoky
Sugoky
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 279
Join date : 28.07.2014

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Haru Pi august 08, 2014 8:08 am

"Ne, díky, to prozatím zvládám sám. Kdyby jsi ale ty potřeboval pomoc, nestyď se a řekni to," začíná mě bavit ho provokovat, dostávám se do toho
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 3 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.