Vitaj v Naruto rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

3 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 08, 2014 8:09 am

*vidím, že Harua naozaj baví každého provokovať, tak som sa usmiala.. sadla som si na zem a prezerala si Suga.. mala som chuť ho aj ja vyprovokovať*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Sugoky Pi august 08, 2014 8:15 am

mezi náma nemyslel jsem že by někdo tak podřadný rozuměl někomu tak výjmečnému jako jsem já, takže tě prosím drž tu svojí smradlavou držku a neozejvej se nejsem na tebe zvědavej!! *podívá se na Alex, mračí se protože tuší co si myslí, naštve ho*
Sugoky
Sugoky
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 279
Join date : 28.07.2014

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Haru Pi august 08, 2014 8:18 am

"Říká děcko, které se natolik stydí, že se raději schovává pod maskou. Ha, ha, ha. Mě taky nezajímají tvé názory a jsem snad tak nezdvořilý, abych ti to řekl. Já mám totiž vychování, víš," usměji se a lehce povytasím katanu. Vůbec se mi nelíbí, kam to všechno vede, pořád mám ale nutkání v tom pokračovat
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 08, 2014 8:20 am

*zostávam naďalej sedieť na zemi.. Sug si už konečne mohol všimnúť, že mám ochrannú čelenku Iwy pripevnenú na pleci.. založím si ruky na hrudi a premeriavam si ich.. nechce sa mi dávať dole maska, moc som si zvykla na ňu, počas svojich ciest*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Sugoky Pi august 08, 2014 8:22 am

ta maska je aby se počůránci jako ty nezalekli *usměje se* vychování je ideologie otroctví *dá ruce před sebe, dlaněma k němu a mračí se*
Sugoky
Sugoky
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 279
Join date : 28.07.2014

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Haru Pi august 08, 2014 8:23 am

Vytasí katanu a v ruce se mu zčistajasna objeví druhá. "Abych se zalekl tebe s takovým...roztomilým a tak strašně směšným obličejem? Dovol mi se zasmát," uchechtne se a pak se zamračí. "Máš hodně řečí, ale držíš se zpátky, nemyslíš?"
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 08, 2014 8:25 am

*zatlieskam im znenazdania..* Tak a mám všetko, čo som chcela.. *poviem túto vetu, hoci som sem po nič neprišla, len som ich zahliadla, ako prvých na ceste a potulkách..*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Sugoky Pi august 08, 2014 8:27 am

heh *dá ruce k tělu* takovou radost ti neudělám *nespouští z něj oči, nezalekl se ho protože už viděl nebezpečnější lidi* žena tedy *řekne k ní*
Sugoky
Sugoky
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 279
Join date : 28.07.2014

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Haru Pi august 08, 2014 8:30 am

"A co přesně jsi chtěla, liščí ženo?" zeptá se a katana zmizí, druhou zasune do pochvy
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 08, 2014 8:31 am

No, né.. maskot.. to jsem.. jenom maskot.. *začnem prikyvovať a potom na nich znova pozriem.. teraz na Harua* Vlastne som po nič neprišla.. len som sa túlala *pokrčím plecami*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Sugoky Pi august 08, 2014 8:34 am

*zarazí ho poznámka* hmm *ruční pečetě* Doton: Doryuuheki! *kolem nich se vynoří 4 stěny které se uzavřou a uvězní je, šest metrů vysoké, jedna ze stěn ho vzala sebou a tak tedy stojí nahoře a kouká na ně*
Sugoky
Sugoky
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 279
Join date : 28.07.2014

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Haru Pi august 08, 2014 8:36 am

Pomalými kroky mířím k Alex, ty stěny ignoruji, velký problém by to pro mě nebyl. "A proč jsi se zastavila zrovna tady? Přišla jsi zhlédnout naše menší divadýlko?"
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 08, 2014 8:37 am

Povedzme? *pokrčím plecami* Nie.. len som tak trochu sa stavila, kvôli vašej chakre.. povedzme.. *zamyslím sa a pozriem na steny* Ty si chceš robiť zo mňa blba? *spýtam sa Suga, spokojne sa chakrou nalepím na steny a idem si hore*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Sugoky Pi august 08, 2014 8:43 am

*usměje se, za stěnama má klony, přivolal je cestou nahoru tudíž když se dostanou skrz čeká je nemilé překvapení* Fuuton: Reppushou *něco ve smyslu víru-tornáda strhne Alex k zemi a točí se docela rychle, nevypadá že by to mělo být nějak nebezpečné, vytáhne shurikeny a hodí je nad vír aby chvilku trvalo dokud nedopadnou ve víru, pečetě* Katon: Housenka no Jutsu *ohen se točí ve víru, přidaj se shurikeny, zabil už mnoho lidí touto cestou*
Sugoky
Sugoky
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 279
Join date : 28.07.2014

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Haru Pi august 08, 2014 8:47 am

Když začne první útok, vytasím katanu a strčím si ji do úst. V rukou se mi objeví zbývající dvě a čekám na vhodnou šanci na útok. "Fuuton: Sokushin," posílím své katany větrem a když spatřím ohnivý vír, objevím se ve středu a rychle se roztočím kolem své osy, ze všech katan se uvolní vítr, vytvoří se obrovské tornádo a odfoukne v porovnání s ním menší vír pryč. "Santoryu: Tatsu Maki!"
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 08, 2014 8:49 am

*nechám sa zhodiť na zem.. pristanem prikrčená pri zemi a ešte než zaútočí Haru svojím vetrom, si oheň z víru zoberiem a ovládnem ho.. tan začne krúžiť okolo mňa, akoby had bol.. pozriem na Suga a usmejem sa, nevie, že von je stále Izidor, ale jeho nechávam si ako eso v rukáve..* Vďaka Haru.. *poviem mu a všimnem si jedného shurikenu, ktorý zamieri k Haruovi odzadu.. vytiahnem kunai a namierim tak, že do diery v shurikene ho hodín a on sa zabodne o steny..* Pff.. *odfrknem si*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Sugoky Pi august 08, 2014 8:53 am

*dotkne se stěn které se po nich pustí, dá se říct spadnou, na shurikenech jsou přidělané malinké výbušné štítky které explodují ještě před pádem stěn, seskočí a dopadne na zemi, kouká, nepřekvapuje ho že to odrazili*
Sugoky
Sugoky
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 279
Join date : 28.07.2014

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Haru Pi august 08, 2014 9:01 am

"Santoryu: Karasuma Gari," vyskočím do vzduchu a povšimnu si shurikenů, na kterých zaregistruji výbušné lístky. Švihám katanami a rozsekám všechny kusy hlíny, které na mě padají, na půlky, pak je odkopnu a srazím jimi shurikeny pryč
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 08, 2014 9:03 am

*nakoniec sa na nás zosypú sutiny.. tomu Haru nemôže zabrániť..* Haru! *skríkla som po ňom, aby prestal mávať mečmi a nechal sa zasypať.. rýchlo som ho sotila pod seba a ja som sa využila ako štít.. nechcene som tým vyvolala démoniu chakru, dve chvosty, teda som mala démoní plášť, ktorý nás ochránil, hoci sme zasypaní*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Sugoky Pi august 08, 2014 9:07 am

*vidí že nevylejzají* Doton: Doryuuheki *další čtyři stěny, tentokrát těžší se spustí do té sutiny, snažíc se největší vahou je tam dole udržet a tedy zabít*
Sugoky
Sugoky
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 279
Join date : 28.07.2014

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Haru Pi august 08, 2014 9:11 am

"Ichi Gorilla! Ni Gorilla! *napnou se mi bicepsy na obou rukách. Vyhodím větší kusy sutin nad sebe, všimnu si, že se na nás řítí další stěny. "Santoryu: Hyakuhachi Pound Ho!!" zakřičím, vyšlu několik obrovský vln větru vytvořené spojením všech mých katan a naruším tak stěny, které se rozpadnou na menší kousky, zavřu oči bolestí, protože napnutí svalů se hodí jen k jedné technice, tohle bylo už trochu moc. Pozoruji, jak na nás padají stále dost velké kusy a podívám se po Alex. Tohle už nechám na ni
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 08, 2014 9:15 am

*náhle použijem štyri chvosty, vytvorím ohromný vír vetra, ktorý sutiny odhodí a môžu zraziť k zemi aj Suga, ak je blízko.. neviem ovládať svoj vztek, ktorý sa vo mne hromadí nechcene.. kamene ležia okolo nás, Harua som ochránila, ale sama som na kolenách, ako sa snažím ovládnuť*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Sugoky Pi august 08, 2014 9:17 am

*lekne se změny větru* co to?! *dá si ruku před oči aby mu do nich něco nevlétlo, netuší co to je a snaží se vyhýbat odmrštěným kusům, v prachu se snaží prokouknout co se děje, zapotí se*
Sugoky
Sugoky
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 279
Join date : 28.07.2014

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Haru Pi august 08, 2014 9:18 am

Ihned zruší techniku napnutí svalů a oddechuje, bolí ho ruce, je jasně vidět, že tahle technika se při používání Goril nemá dělat
Haru
Haru
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 539
Join date : 28.07.2014
Age : 25
Bydlisko : Doma

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Alex Hyakishi Pi august 08, 2014 9:20 am

*dýcham nahlas, ale nie z vyčerpania.. chakry aj energie mám dosť, ale išlo o to, udržať sa na uzde.. piaty chvost nevyjde, kým nezavelím henge, tak sa snažím dostať zo seba preč démoní plásť.. prach sa usadzuje, tak ma už vidieť*
Alex Hyakishi
Alex Hyakishi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 864
Join date : 27.07.2014

https://monsternarutorpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra - Stránka 4 Empty Re: Lesy medz Zemou Ohňa a Zemou Vetra

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.