Vitaj v Naruto rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréningova oblasť Okumura Rin

3 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Ut júl 29, 2014 6:45 am

Táto oblasť bola vystavaná práve pre Rina od prvej mizukage.Je urobená ppre Rinove potreby a preto je aj vybavená pečatiacou technikou ktorá nedovolí pustiť Rinovho démoba z Rina,ale slabo uvolňovať démonovu silu.Preto je dosť pravdepodobné že keď Rin trénuje ohnivú techniku tak má modrastú farbu.
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Ut júl 29, 2014 7:14 am

*Dojdem tu a začnem sa sústrediť.Meč opriem o stenu a začnem robiť pečate.Potom sa poriadne nadýchnem a nad malé jazierko letí ohnivá guľa a ja zakričím* Katon:Goakakyuu no jutsu! *Není to skoro vôbec lepšie ako v údolí konca.Ja začnem znova robiť pečate a zakričím* Katon:Goukakyuu no jutsu! *Stále sa to nezlepšuje a preto začnem robiť ďaľšie pečate a nechcem sklamať senseia,preto sa začnem viac a viac sústrediť a zakričím* Katon:Goukakyuu no jutsu! *Stále je to také isté.Unavilo ma to len trochu,ale v čakre som v poriadku a preto začnem robiť znovu pečate a zakričím* Katon:Goukakyuu no jutsu! *Stále sa na technike nič nezmenilo.Takto pokračujem asi hodinu a pol až nakoniec ležím na zemi a vzdychám.Som už dosť unavený,ale nesmiem to vzdať,lebo nechcem sklamať senseia,prvú a hlavne nechcem sklamať Onii-sama a preto sa postavím a začnem robiť pečate a poslední krát zakričím* Katon:Goukakyuu no jutsu! *Oheň už má modrastú farbu a to je podľa mňa znamenie,že si mám dať pauzu.Àno nenávidim tú silu,ale sa jej aj desím.Veď kvoli tej sile zomrel Oni-sama a kvoli tej sile bola zničená skoro celá Kirigakure no sato.Ľahnem si na zem a chvíľku oddychujem.Potom sa postavím a idem k mojmu osobnému automatu a dám si robiť kávu.Zatiaľ si zoblečiem tričko a utriem si uterákom pot.Potom v rámci oddychu začnem sebe robiť večeru.Počas robenia večere ku mne pribehne môj kocúr Kuro.Začne my vrnieť okolo nôh a ja ho pohladkám.On zacíti nejakú známu vôňu a povie* Rin ty my robíš moje obľúbené jedlo? *Ja sa iba na neho usmejem a dám mu na zem hrniec,z ktorého začne Kuro jesť.Potom otvorím nejakú flašku a Kuro zacíti vôňu z tej flašky a začne my doslova tancovať okolo nôh a kričať* Šantanové víno dáš my? *Ja sa znova iba usmejem a nalejem ti.Ja zatiaľ vypijem kávu a najem sa aj ja.potom idem tesne pred jazero a začnem trénovať.Trénujem takto celú noc*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Ut júl 29, 2014 10:07 am

*Prídem tu znova a dám meč ku stene a dám si dole triko.Musím to už zvládnuť.Nesmiem sa už báť tej sily.Začnem robiť odhodlane pečate a taktiež začnem sa maximálne sústrediť* Katon:Goukakyuu no jutsu! *zakričím a nad jazero letí ohnivá guľa.Je vidno menší pokrok,ale nie stále to nestačí potrebujem viac,viac sily na získanie Kekkei Genkai a to potrebujem dostatočne silné teľo ktoré by toto KG prijalo a preto začnem behať a robiť kliky a ľah-sedy.Musím zosíliť.Jednoducho to tak cítim,že musím zosíliť.Takto v nepretržitom tréningu pokračujem asi do tretej rána kedy odpadnem od únavy*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Ut júl 29, 2014 8:05 pm

*Ráno sa prebudím a mám dosť problém z chrbtom.Začnem sa naťahovať a potom si idem dať nové oblečenie.Urobím si na rýchlo raňajky a najem sa.Môj kocúr sa my stále motá okolo nôh a ja si idem dať urobiť kafe.Dám si meč na rameno a potom idem pomaly do ulíc čakať senseia.Kocúr my stále ide pomaly okolo nôh somnou*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Št júl 31, 2014 8:26 am

*Pomaly dojdem do mojej tréningovej oblasti z rukamy za hlavou a som dosť znudený.Pozerám sa na celú moju tréningovú oblasť.Rozmýšľam čo budem trénovať dneska a potom ma niečo napadne a urobím pred sebou klon a usmejem sa.Poviem Kurovy* Kuro počkaj tu ja si zatrénujem ok? *On sa iba usmeje a ide ku stene kde si ľahne.Ja sa usmejem a pozriem do kapsy na moje zásoby.Mám plno kunaiov a shurikenov.Taktiež mám pár metrov železného lanka a tiež mám asi 5 kurových guličiek a asi 10 výbušných lístkov.V taške mám asi päť fuuma shurikenov a na chrbte jeden meč.Pozerám sa na klona a ten sa pozerá na mňa.Ja vyberiem jeden kunai a vybehnem proti nemu.Klon sa uhne a ja druhou rukou mu chcem vraziť.Klon to zachytí a ja od neho odskočím.Z tašky vyberiem dva sendviče a hodím ich Kurovy.Potom hodím po klonovy shurikeny a urobím ďaľší klon ktorý vybehne po tom prvom.Ten prvý odhodí toho druhého a vypadá to akoby ten druhý zmizol a ja mám v ruke fuuma shuriken,ale to len klon použil henge a premenil sa do fuuma shurikenu.Držím fuuma shuriken pred sebou a poviem* Fuuma shuriken,Kage fuusha* Hneď na to zmizne do vzduchu a hodím fuuma shuriken a do tieňu toho fuuma shurikenu hodím druhý.Klon sa prvému vyhne a druhý vyblokuje mečom.Ten prví shuriken sa zmení späť na klona a hodí po prvom klone kunai.Hneď ako druhý klon dopadne na zem tak zmizne.Ja sa pozriem na toho prvého klona a kým ide vyblokovať kunai tak ja urobím pečate a vybehnem na klona.Klon vyblokuje kunai a ja ho odkopnem a klon odletí ku stromu.Tam sa zastaví a ja po ňom hodím shuriken z železným lankom a priviažem ho o strom.Ja hodím pred seba kurovú guličku a je predomnou dym.Ja kusnem železné lanko a vykriknem*Katon:Ryuuka no jutsu!*Cez lanko vyletí niečo ako ohnivý dych no proste oheň a spáli klon.Snažím sa udržať klona a aj sa my to z komplikáciamy podarí.Vybehnem na neho z rasenganom v ruke a zakričím* Rasengan! *Hneď na to klonovy skončí rasengan v bruchu a klon zmizne.Ja padnem na zem a som trochu unavený.Idem do rohu miestnosti kde ku mne pribehne Kuro a hodím po ňom Kuro a ten ho zje.Ja zjem asi dva sendviče a potom oddychujem*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Št júl 31, 2014 10:31 am

*Nakoniec sa unavene postavím a vyberiem si ešte jeden sendvič ktorý zjem.Vyberiem si z malej chladničky malú fľašku saké ktorú vypijem.Predsa len je už večer a nikto ma nebude ppotrebovať.Je to pre mňa aj dobré aby som zabudol na pohľad ľudí,ktorý ma odsudzovali.Len málo z nich my dokázalo veriť a ešte menej je mojímy priateľmi.Trochu posmutniem,ale potom Kura zdvihnem na moje rameno a pomaly sa vyberiem smerom k domu.Som dosť unavený ale aj pevne rozhodnutý zajtra trénovať najviac ako sa len dá.Chcem sa naučiť jednú taijutsu techniku na čo potrebujem veľa úsilia a asi aj dosť čakry lebo sa ju chcem učiť na klonoch a preto sa musím vyspať a tak nakoniec odídem*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Št júl 31, 2014 7:21 pm

*Prídem tu a povzdychnem.Meč odložím ku stene a urobím pred sebou klon.Kuro my donesie jeden zvitok a ja ho začnem študovať a potom už myslím že to zvládnem,ale bude jeden problém a to v rýchlosti a preto si ju musím vytrénovať,ale táto technika sa bude hodiť a preto sa začnem sústrediť na klon a vykriknem* Ideme na to! *V mojom hlase je počuť nadšenie a ja sa bez shushinu snažím dobehnúť ku klonu tak rýchlo aby ma nevidel,lepšie povedané sa chcem objaviť pod ním,ale idem moc pomaly a klon ma vidí.Ja si iba zklamane povzdychnem.Viem že musím zrychliť,ale neviem ako tak si idem dať 10 kolečok okolo oblasti tréningovej a potom začnem robiť nejaké cviky na nohy.Asi po desiatich minútach sa idem napiť vody a utrieť sa uterákom.Potom sa znova postavím pred klon a pozriem sa na neho.Vybehnem proti nemu a už som síce len o trošku ale som rýchlejší.Ale len o malí kúsok.Ja sa dostanem pod klon a kopnem mu do brady a on vyletí trocha do vzduchu,ale ja pochopím že to nestačí a že to budem musieť vyriešiť.Nakoniec si na oddych sadnem ku stene a z automatu si zoberiem kávu a popíjam*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Št júl 31, 2014 8:10 pm

*Potom keď dopijem kávu tak sa postavím a začnem behať okolo oblasti ako blázon.Celý čas šprintujem a kvoli šprintovaniu urobím len 2 a pol kola.Som dosť unavený z behu a preto si aj sadnem na zem na oddych.Chvíľu oddychujem a potom začnem posilovať svaly na nohách.Asi po polhodine posilovania sa postavím a stále rozmýšľam ako do tých troch dní dokážem ovládnuť tú techniku,ale potom to hodím za hlavu a poviem si* "Jednoducho ideme pokus omyl" *Hneď na to sa rozbehnem proti klonu a dobehnem pod neho a kopnem ho do brady do vzduchu.Stále sa to skoro vôbec nezlepšilo a ja sa nestihnem premiestniť za neho ako "tieň" a klon dopadne na zem.Rozmýšľam či by sa nedal shushin zakomponovať do tej techniky.Asi ako dočasné riešenie áno možno aj ako trvalé riešenie,ale ešte rozmýšľam aj o iných riešeniach aby som dokázal tú techniku ovládnúť.No neriešim to moc a idem znova ďalej od klonu a snažím sa dostať pod klon tak aby ma nevidel.Keď sa my to nepodarí tak zakričím* Znova! *A znova sa snažím dostať pod klon tak aby ma nevidel čo znamená doslova zmiznúť,ale zase sa my to nepodarí.Rozmýšľam že do toho zakomponujem naozaj ten shushin,ale to ako poslednú možnosť.Predsa to musím zvládnúť a preto to začnem skúšať znova a znova*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 01, 2014 4:11 am

*Nakoniec sa postavím a idem to skúšať znova,ale najprv znova idem na ten základný tréning.Začnem šprintovať kolečka okolo oblasti a potom robiť cviky na nohy.Už som si celkom na to zvykol,ale stále to není ono.Stále som dosť pomaly keĎ po oddychu začnem skúšať urobiť Konoha kage buyo.Stále ma klon vidí a stále klona nedokážem vykopnúť dosť vysoko.Je to vyššie ako ráno,ale nie dosť.Uvedomým si,že zajtra ráno musím popracovať na sile mojích kopov,ale nie teraz.Teraz sa sústredím na rýchlosť a preto aj to skúšam stále a stále.Moc my to nejde vyvynúť takú rýchlosť,aby som zmizol z jedného miesta a objavil sa na druhom.Podľa mňa je to nemožné,ale vraj sa to dá,ale pre mňa je to ešte nemožné.Preto v tretí deň musím vytrénovať aj rýchlosť,a mám na to dosť času aj v ďaľšom tréningu na shishi rendan.Nechám to tak a vrátim sa k tréningu.Snažím sa zmiznúť a objaviť na druhom mieste.Nejde my to a preto ma napadne jediná možnosť a to shushin no jutsu.Stále sa o to snažím,ale potom to nechám tak a nechám to na tréning na ďaľšej technike.Snažím sa shushin no jutsu tomu prispôsobiť a výjde my to.Potom si idem oddýchnúť a potom sa idem domov preobliecť a idem za Kagem po misiu*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 01, 2014 6:13 pm

*Skoro ráno tu prídem a vypadá to,že som sa nedobre vyspal.Akoby som sa aj mohol dobre vyspať keďže môj jediný priateľ Haru stál včera proti mne.Trochu ešte posmutniem a potom začnem behať okolo oblasti.Dobehnem už viac kôl ako včera,ale asi len od dva.Potom začnem poriadne posilovať svaly,ab som mohol urobiť Konoha kage buyo.Mám malú silu v nohách a preto bolo aj dobré,že som od včera začal posilovať nohy.Stále a stále ako šialený posilujem nohy.Keď už som úplne unavený,tak idem si dať kávu na oddych.Keď kávu dopijem tak idem späť k tréningu.Začnem kopať nohou do kmeňu ako šialený.Kopem a kopem.Ani neskúšam Konoha kage buyo,lebo viem,že my to nevýjde a preto stále trénujem.Po asi 2534 kopoch si sadnem na zem unavene a potom sa po menšej prestávke postavím a znova idem posilovať svaly na nohách.Potom idem vyskúšať či my už pôjde Konoha kage buyo,ale bez objavenia sa pred klonom.Teraz to není za potrebia,keďže dneska idem trénovať len silu v nohách a preto sa snažím vykopnúť klon čo najvyššie to len ide.Je to trochu vyššie ako včera,ale nie moc.Ja si iba povzdychnem a idem si na chvílu oddýchnúť*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin So august 02, 2014 7:53 am

*Postavím sa po dlhšiom oddychu a idem znova poriadne posilovať nohy.Stále posilujem,aby som bol dosť silný a aby som všetkých ochránil.Posilujem asi 30 minút a idem kopať do drevenej lútky.Urobím okolo 3000 kopov a idem behať okolo oblasti.Urobím 5 kôl a pomaly idem ku klonu.Vybehnem na neho a som už dosť rýchli,ale nie dosť na to aby ma nepriateľ nevidel a keď som pod klonom,tak kopnem mu do brady a on odletí trochu do vzduchu,ale není to dosť.Musím zosilnieť,ale teraz idem trénovať na klone.Postavím sa ku klonu a potom sa zohnem a kopnem ho do brady,ale stále nevyletel vysoko.Je to síce vyššie ako včera,ale nie dostatočne.Ja to stále opakujem a tým trénujem silu v nohách.Nevydarí sa my asi 25 pokusov a idem si trocha oddýchnuť.Hneď na to sa opláchnem vodou a idem znova robiť rôzne cviky na nohy.Robím ich dosť dlho a už nemám pojem o čase a preto ani neviem koľko som asi trénoval a potom sa postavím ku klonu a znova sa ho snažím znova vykopnúť čo najvyššie,ale stále to není dosť a keď chcem robiť ďalšie cviky na nohy tak zacítim svaly na nohách.Sú dosť prepracované a ma aj bolia.Asi mám svalovicu a preto si začnem ošetrovať nohu a oddychovať*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin So august 02, 2014 8:47 am

*Keď je noha ošetrená,tak idem si dať kávu na únavu a potom kým ju pijem,tak rozmýšľam ako zvládnúť silu v technike.Neviem ako na to inak okrem tréningu.Preto sa potom si idem sadnúť k miestu,kde posilujem a znova začnem posilovať svaly na nohách,ale len zľahka,kvoli svalovici.Kvoli svalovici sa chystám po tréningu ku doktorovy,nech my na to niečo predpíše,alebo ma vylieči pomocou nejakého jutsu na liečenie.Teraz to ale hodím za hlavu a posilujem čo najviac to ide.Potom začnem pomaly behať okolo oblasti,ale už cítim,že mám dosť.Potom idem ku klonu,ktorý som si vyrobil znovu a snažím sa ho vykopnúť aj napriek bolesti v nohe,ale bolesť je dosť ostrá a mne to nevýjde.Padnem v bolesti na zem a zvýjam sa v bolesti,ale potom zatnem zub a nejako tú bolesť pretrpím a potom trochu posmutniem.Nemôžem nijako ochrániť vesnicu ani svojích priateľov.Som úplne k ničomu.Potom si ale spomeniem na môj boj z Haruom a preto sa postavím a zohnem sa pod klon.Kopnem klon do brady a vyletí celkom dosť vysoko.Je to skoro dosť na to aby som použil Konoha Kage buyo.Viem že to na dnes stačí a preto ležím na zemi a zvýjam sa v menšej bolesti a snažím sa pretrpieť bolesť.Potom sa postavím a z krívaním sa pomaly vyberiem k stene haly,kde si zoberiem meč a aj z Kurom odídeme domov.Na dnes už podľa mňa stačilo tréningu*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin So august 02, 2014 11:16 pm

*Prídem tu posledný deň môjho tréningu a nohu už mám v poriadku.Trochu sa usmejem a začnem trénovať znova svaly na nohách.Trénujem a trénujem takú hodinu a pol a potom začnem behaťokolo oblasti.Po tomto tréningu idem si trochu oddýchnúť a potom urobím klon a idem k nemu.Postavím sa ored neho a hneď na to sa zohnem a chcem ho vykopnúť do vzduchu.Vykopnem ho celkom vysoko,ale není to stále dosť a práve preto to skúšam stále dookola.Predsa len človek musí aj drieť a preto budú dnešné tréningy náročnejšie ako boli pred tým a preto aj to musím zvládnúť.Potom si znova zopakujem trénovanie svalov na nohách a idem potom znovu skúsiť čo najvyššie vykopnúť klon.Skoro sa my to podarilo.Chýbalo pol metra a ja som nevedel ako ešte zvýšiť do konca dňa silu.Musím jednoducho zosíliť a preto aj to skúšam stále dookola.Pomaly ale isto sa to zlepšuje až nakoniec dosiahne to takej výšky akej som chcel a klon vo vzduchu nechám zmiznúť a ja idem trénovať svaly na nohách ešte viac ako pred tým*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Ne august 03, 2014 7:16 am

*Po prestávke sa postavím a začnem robiť tréning na rýchlosť.Začnem šprintom behať okolo oblasti a taktiež začnem aj robiť cviky na nohy.Robím to bez prestávky a snažím sa čo najdlhšie trénovať a najlepšie aby som dokázal aj bez shushinu byť dosť rychlí a aj preto začnem ešte viac trénovať ako pred tým.Potom sa postavím pred klon a vybehnem na neho.Stále je ma vidno,ale ťažšie.Ja sa trochu usmejem,lebo som sa už dosť zlepšil.Musím sa ale zlepšiť oveľa viac ako kedykoľvek a preto sa aj dosť snažím.Potom sa postavím dosť ďaleko od klonu a premiestním sa pod neho,ale nestihenm v tej rýchlosti kopnúť klon do brady a kopnem ho o dosť neskôr,ale stále to stačí a keď sa chcem premiestniť za klon,tak klon už dopadne na zem.Potrebujem získať dobré načasovanie,ale teraz si idem oddýchnuť.Dám si kávu a premýšľam ako získať dobré načasovanie*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Ne august 03, 2014 9:50 am

*Nakoniec sa znova postavím a dúfam že je to už posledný tréning keďže som už unavený.Začnem premýšľať ako to najlepšie načasovať,ale nič ma nenapadá.Preto aj začnem robiť bežný tréning ako behať okolo oblasti a robiť cviky na nohy.Po dvoch hodinách sa postavím pred klon s niečim čo ma napadlo počas cvičenia a tak sa iba pozerám na klon a potom na neho vybehnem no portnem sa pod neho,kde ho kopnem do brady a bez iných vecí sa snažím portnúť hneď za neho,ale hneď ako to urobím tak klon dopadne na zem.Ja podídem ďalej a každé moje slovo je nadávka.Nakoniec si poutieram pot a poviem*Takto to nesmie byť musím to zvládnúť už dneska a preto musím to skúsiť znova! *Hneď ako to dopoviem sa portnem pod klon a kopnem ho do brady a hneď sa snažím portnúť za neho,ale aj tak dopadne skôr na zem a ja iba zakričím*Znova! *Znova to vyskúšam a dopadne to z rovnakým výsledkom.* Znova! *Zakričím a skúsim to znova z rovnakým výsledkom.Asi po 50 pokusoch ležím v pote a únave na zemi a rozmýšľam čo robím zle.Potom my to dojde.Nemám na to dobré reflexy a nesústredím sa poriadne na to.Som stále vyhukany zo straty priateľa a tak sa nesústredí a preto na to musím zabudnúť a bude to lepšie.Sadnem si do tureckého sedu a začnem kvoli sústredeniu meditovať a do piatich minút sa postavím a trochu sa usmejem.Portnem sa pod klon a kopnem ho do brady.Hneď ako ho kopnem do brady tak sa snažím portnúť za neho a aj sa my to podarí,ale nie úplne.Portnem sa za neho už keď padá,ale stihnem klona zničiť vo vzduchu.Keď dopadnem na zem tak sa usmievam,ale uvedomím si,že technika není dokonalá a preto keď začnem trénovať novú techniku v ktorej využijem Konoha kage buyo tak na nej musím Konoha kage buyo zdokonaliť a doladiť chyby,ale teraz sa vyberiem domov a zajtra si dám voľno*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Ne august 03, 2014 11:18 pm

*Ráno tu prídem a dám si meč ku stene miestnosti.Začnem robiť ako vždy koliečka okolo oblasti,ale teraz som si dal na nohy závažia.Takto skôr získam rýchlosť a silu do nôh.Pochopiteľne my to trvá dlhšie a bolia ma nohy viac ako bez závaží,ale je to jediná možnosť ako rýchlo získať dostatočnú rýchlosť a aj silu.Preto si oddýchnem asi 15 minút a idem trénovať svaly na nohách.P/ochopitelne po chvíli mám dosť keďže som išiel trénovať zo závažiamy,ale musím to dokázať a práve aj preto sa snažím únavu ignorovať.Takto sa my to darí asi hodinu a potom si idem dať kávu a začnem uvolňovať svaly na nohách.Dosť ma bolia,ale snažím sa to ignorovať a preto aj sa pomaly vyberiem pred klon.Stále mám závažia a celkom dosť ťažké,ale nevadí my to a snažím sa dobehnúť pod klon tak,aby ma klon nevidel,ale nejde my to.Ale musím uznať že je to lepšie ako na začiatku tréningu bez závaží.Predsa len ten tréning niečo znamenal.Celkom dosť som zosílil,ale musím ešte viac.Potom keď už získam KG,tak to bude ľahšie a preto aj sa musím snažiť tak,aby som získal KG.Preto to skúšam stále znova a znova a po každom piatom pokuse som rýchlejší,ale dosť ma bolia nohy po 25 pokusoch.Ani sa nedivím že ma bolia nohy keď mám ťažké závažia na nich,ale jednoducho musím zvládnúť dokonalo tú techniku čo znamená,že nejaká bolesť ma nesmie zastaviť.Musím trénovať viac,ale už nemôžem.Jednoducho nohy vyhlásili štrajk a preto aj si dávam dlhší oddych a poto sa znova pustím na to*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Ne august 03, 2014 11:39 pm

*Po malej prestávke sa postavím a znova začnem aj z závažiamy behať okolo oblasti a posilovať svaly na nohách.Hneď potom sa postavím ku drevenej figuríne azačnem do nej z plnej sily kopať.Kopem do nej asi takú pol hodinu a už mám dosť kvoli závažiam.Sadnem si na zem kvoli malému oddychu a potom sa postavím pred klon a znova to začnem skúšať na klone.Znova sa snažím objaviť bez pomoci shushinu pod klonom a vykopnúť ho do vzduchu.Skoro sa my to podarilo,ale není to úplne to pravé orechove a najlepšie je na tom,že som sa z shushinom nestihol premiestniť úplne za klon.Ale tento tréning není marný.Predsa len som teraz rýchlý zo závažiamy taký aký som bol včera bez závaží a preto aj som bez závaží dosť zrychlil,ale to bude moja ako keby tajná zbraň.Budem dosť rýchli na to,aby ma človek bežným okom nevidel.Bude sa to dať len so sharinganom a preto aj si budem nechávať závažia počas súbojov.Skúšam Konoha kage buyo stále znova a znova.Moja rýchlosť a aj načasovanie sa pomaly ale isto lepší,ale počas oho tréningu ma napadne,že musím ešte načasovať ten kop na shishi rendan a preto musím tento tréning dokončiť čo najskôr.Asi po 50-tom pokuse sa my to podarí aj z rýchlosťou aj z načasovaním presne.Skúsim to znova a už my to ide.Konečne som vychytal muchy na Konoha kage buyo.Ale tentokrát vyskúšam Shishi rendan,ale keď som vo vzduchu tak zabudnem otočiť teľom a kopnem do vzduchu.Cítim,že už mám na chvíľu dosť a preto aj si dám robiť kávu v automate a začnem ju na prestávku popíjať*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Po august 04, 2014 12:08 am

*Keď dopijem kávu tak znova začnem behať okolo oblasti zo závažiamy a robiť cviky na nohy.Po dvoch hodinách začnem kopať do lútky.O takú polhodinu sa postavím pred klon a vybehnem pod neho.Není ma vidieť voľným okom a kopnem klon do brady.Klon vyletí do vzduchu a stihnem sa premiestniť z neho,ale jak sa chcem pretočiť,tak on dopadne na zem a jak kopnem do prázdna.Tá sila v otm výkope nestačí na to aby som stihol sa obrátiť za ním vo vzduchu tak aby som sa dostal pred neho a potom to už nestačím mu ani kopnúť plnou silou do hrudy aby padol v bolestiach na zem.Preto aj začnem znova trénovať svaly na nohách.Z načasovaním není vôbec problém keďže som dneska zvládol svoje reflexy zdvojnásobiť a teraz už to časujem počas skúšky.Asi po ďalšej hodine trénovania sa postavím pred klon a vybehnem na neho vysokou rýchlosťpou,čomu by človek neveril keby videl ťažké závažia na nohách,ktoré tam mám.Jednoducho som zosílil počas tohoto tréningu a aj preto jak som sa dostal pod klon tak som mu kopol do brady a dosť rýchlo som vyskočil za neho.Je to skôr ako premiestňovanie,ale som jendoducho vyskočil za ním.Keď som vo vzduchu,tak som za klonom ako tieň a snažím s aotočiť,ale znova to nestihnem.Potom ma niečo napadne a tak to skúsim znovu,ale jak som už za klonom vo vzduchu tak sa neotáčam,ale práve že ho kopnem ešte vyššie a potom sa portnem za klon a jak klon začne padať tak ja spravím otočku a kopnem klon plnou silou do hrudy a zakričím* Shishi rendan! * Hneď ako dopadneme na zem,tak klon zmizne,ale je tam menšia diera v zemi.Pravdaže to bolí aj viac keď mám závažie a nohe.Ale konečne som zvládol techniku a preto sa aj pomaly vyberiem domov*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin St august 06, 2014 10:04 pm

*Pomaly tu dojdem a dám si na rýchlo kávu.Potom začnem behať okolo oblasti a začať trénovať svaly na nohách.Jak som povedal včera tak budem trénovať len aby som ochránil seba a vesnicu a preto musím zosíliť*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Itami Uchiha St august 06, 2014 10:45 pm

*príde sem spolu z klonom, pozrie na pravého Rina a založí si ruky na hrudi*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin St august 06, 2014 10:49 pm

Klon: *Pomaly tu dojdem a otvorím tréningovú oblasť nejakými pečaťamy a vojdeme dnu s Itamim.Hneď na to zatvorím oblasť pečaťami a zmiznem*
Ja:*Uvidím že ste došli,tak dokončím tréning a bez štipky emócii poviem*Poviem ti to čo včera a to je to že budem oddaný vesnici a aby sa neopakovalo to čo včera tak budem dlhší čas len v tejto oblasti.Prvá ju dala vystavať len pre mňa a preto je aj utajená,lebo je to jediné miesto ktoré dokáže zadržať plne môjho démona a čas od času vypúšťa démoniu čakru,ale v takej miere aby sa neopakovalo to čo včera ale jak hovorím budem oddaný vesnici a mizukagemu a preto budem prevažne len tu aby som nebol príťaž a hrozba pre vesnicu čo znamená že budem tu aj spávať a ak ma dáte do vezenia tak prosím nebudem sa vzpierať
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Itami Uchiha St august 06, 2014 10:57 pm

Vieš vôbec čo si mi včera vravel ? Zopakujem ti tu vetu.. aj keby bola nukkenin no a čo je presne ako ja čiže dobrá.. *povie a pozrie na neho naštvane* určite si ju nepoznal ani jeden deň a už vravíš že je ako ty ? Chlapče nukkeninovia sú perfektný špehovia a taktiež dokážu zmeniť úplne tvoju povahu.. včera si vyzeral že budeš bojovať proti mne.. *povie a trochu sa ukludní* Nie urobíme to takto.. Mizukage sa o ničom nedozvie len pre tvoje dobro a pre to že mi na tebe záleží a si mladý.. nechcem aby si si skazil život z jednej chyby ktorú si urobil.. *povie a pozrie sa mu do očí v tej chvíli sa v Itamiho očiach pretočí sharingan a mi sa zjavíme v nejakom divnom svete kde všetko poletuje môžeš tu vidieť poletujúce tašky a podobne, je to farebné miesto a Itami levituje tak trochu pred tebou. Z jeho rukáva vyšla vrana ktorá ti smeruje rovno do úst a agresívne ti ich otvorí a vojde dnu dole krkom a v tom skončí genjutsu a Itami povie* Neboj sa nič sa ti nestane.. táto vrana bude môj senzor podľa ktorého ťa budem vedieť vždy vypátrať.. nech sa deje čo sa deje.. budem vedieť tvoju presnú polohu vždy a všade.. *povie mu aby sa zbytočne nesnažil o ďalšie zlé veci ale je to pravda*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin St august 06, 2014 11:01 pm

*Iba ju spolknem a som ticho.Na tvári mám stále kamenný výraz a potom ti poviem*Jendo ti poradím ani ja mizukagemu nič nepoviem ale dávaj si lepšie pozor na to tvoje zranenie čo ak by to našiel nejaký anbu čo ma pozoruje,alebo niekto iný z našej vesnice? *Podotýkam tu striekačku ktorú som ti potom dal*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Itami Uchiha St august 06, 2014 11:04 pm

To je jedno ! O to tu vôbec nejde ! *povie nervózne pre to že ako rýchlo už o tom niekto vie a pokračuje* Už sa s ňou nikdy nestretneš ! Je to jasné ? *toto povie už miernejšie pretože videl ako ju má Rin rád*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin St august 06, 2014 11:06 pm

*Je dosť vidno,že má to vo vnútri trhá,ale na tvári sa objavia známky smútku,ale potom nasadím znova kamennú tvár a iba prikývnem*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.