Vitaj v Naruto rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréningova oblasť Okumura Rin

3 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 3 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 1:14 pm

O čom? O tom jak nemáš záujem o nič čo je spoločné somnou?*spýtam sa chladne,ale nič stále nerobím*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 3 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Kaede Pi august 08, 2014 1:17 pm

Špatně sis to vyložil..nechápeš, že semnou tě nečeká nic dobrýho a navíc, ten tvůj přítel mi jde po krku. Proto jsem se zachovala tak jak jsem uznala za vhodné pro oba *Vysvětlím ti a hledím ti do očí* Prostě nechci, aby jsi měl kvůli mě problémy
Kaede
Kaede
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 293
Join date : 30.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 3 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 1:20 pm

Tých máme viac ako dosť zajtra musíme z Itamim odísť z vesnice kvôli môjmu bezpečiu lebo tu som už v ohrození*poviem stále chladne a tak trochu ti neverím a v očiach mi je vidieť iba to jak som sa zmenil*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 3 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Kaede Pi august 08, 2014 1:25 pm

Chápu, je jsem chtěla aby jsi věděl tohle. Není to tak, že mi na tobě nezáleží, jen chci pro tebe to nejlepší a myslím si, že semou by tě čekalo jen ještě větší utrpení *Řeknu lítostivým hlasem, ikdyž vím že mi ani tohle už nebudeš věřit*
Kaede
Kaede
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 293
Join date : 30.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 3 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 1:29 pm

Sakra!*poviem a tvárim sa smutne a potom vyskočím do teba*A v tom lese čo? Si ma poslala do zadku bez štípky emócii a teraz ti mám veriť že ti na mne záleží? Ja teraz už neviem čomu mám veriť*poviem smutne a musím sa oprieť stenu*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 3 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Kaede Pi august 08, 2014 1:37 pm

To jestli mi budeš věřit je jen na tobě, řekla jsem ti co jsem chtěla, jak si to přebereš je jen tvoje věc *Odpovím normálním hlasem a nechám chvíli ticha aby sis přebral to co jsme právě řekla* V tom lese, jsi byl sledován dal jsi slib, že se semnou nebudeš stýkat a pak mi povíš tohle. Myslíš že já jsem to tak chtěla. Jen jsem se držela toho co mi řekl ten tvůj hlídací anbu, držet se od tebe dál, protože jsem to co jsem. *Povím sklesle a smutně se podívám na tebe s nadějí, že to pochopíš správně*
Kaede
Kaede
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 293
Join date : 30.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 3 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 1:39 pm

Povedz mi jedno*poviem a neviem čo si mám už myslieť a prenesiem otázku*Čo si myslíš o mne a tých chvíľach ktoré sme spolu strávili?
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 3 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 1:39 pm

Povedz mi jedno*poviem a neviem čo si mám už myslieť a prenesiem otázku*Čo si myslíš o mne a tých chvíľach ktoré sme spolu strávili?
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 3 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Kaede Pi august 08, 2014 1:44 pm

*Sednu si ke stromu a chvíli přemýšlím* Nevím jestli ti řeknu to co chceš nejspíše slyšet, ale pokud chceš pravdu, tak tady je. Ten den co jsme tě poznala, jsem tě brala jen jako neškodné dítě a nebrala jsem tě moc vážně. Včera v tom lese jsem si něco uvědomila, bylo to tohle. Záleží mi na tobě tak jako na nikom jiným, možná proto že jsi byl první co se semnou pokusil mluvit aniž by věděl kdo jsem. Nestrávili jsme spolu dlouhou dobu, ale byly to ty nejlepší chvíle v mém životě *Povím upřímně a čekám jak vezmeš tuhle odpověď*
Kaede
Kaede
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 293
Join date : 30.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 3 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 1:46 pm

Aha*poviem smutne a potom sa na teba milo usmejem a poviem*Arigatou
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 3 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Kaede Pi august 08, 2014 1:48 pm

Promiň jestli jsi čekal něco jinýho *Povím smutně a stále se dívám na tebe*
Kaede
Kaede
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 293
Join date : 30.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 3 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 1:51 pm

*prídem k tebe a nadvihne ti bradu fak aby si sa pozerala mi do očí a poviem*Vďaka za všetko čo si pre mňa spravila som rád že som ťa spoznal a nabudúce jak sa stretneme tak už budem chrániť ja teba*Milo sa usmejem a sa pomaly postavím a rozmýšľam či mám odísť*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 3 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Kaede Pi august 08, 2014 1:55 pm

Odpusť *Zamumlám si pro sebe a sundám si masku z obličeje. Dojdu k tobě a se sklopeným pohledem tě otočím směrem ku mě. Přidržím si tvou hlavu a jemně tě políbím* Dávej na sebe pozor *Hned jak to dořeknu moje tělo se rozplyne a klony spolu s ním*
Kaede
Kaede
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 293
Join date : 30.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 3 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 2:00 pm

*vôbec som to nečakal,ale iba sa začervenám a šepnem si pre seba*Arigatou Kae-chan dúfam že sa ešte stretneme niekedy*Hneď na to idem v dobrej nálade do tréningovej oblasti a zavriem za sebou.Kuro hneď ako ma uvidí tak šepne si pre seba*Dokázala si to Kae-san*Ja sa iba opriem o stenu a zoberiem Kura na nohy a pomaly zaspávam a šepnem poslednú vetu*Aj ty sa opatruj Kae-chan.
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 3 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 8:42 pm

*Preberiem sa ráno a idem rovno si urobiť raňajky a pripraviť jedlo na cestu.Hneď ako je všetko pripravené tak jedlo zbaím a z Kurom sa naraňajkujeme.Potom si dám kávu a čakám na Itamiho a spomínam na včerajšok*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 3 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Itami Uchiha Pi august 08, 2014 10:23 pm

*pri hlavnej bráne síce sú hliadky ale v jednej z 4 brán do Kiri prebieha útok na vesnicu, v okolí je počuť krik a masa nepriateľských ninjov sa ženie do Kiri.. Itami sem príde z krvavou rukou a povie mu* Odchádzame hneď ! *strhne ho za kapucu aby to započul a taktiež aby rýchlo zareágoval, je vidieť že Itami bojoval po ceste sem a v diaľke je vidieť dym a pár horiacich budov, tento útok už bol plánovaný spolu zo smrťou Mizukageho*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 3 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 10:25 pm

*Hneď si nasadím tašku a plášť s kapucňou a urobím dva klony,ktoré začínajú rozmiestňovať výbušné lístky a keĎ odchádzame tajnou chodbou tak celá moja tréningova oblasť vybuchne,ale nás to nezasiahne*
//napíš niekde vo svete post Very Happy
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 3 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Itami Uchiha Pi august 08, 2014 10:27 pm

*beží cestou a tá sa začne prepadávať Itami chytí Rina a polovicu tela si premení na vrany a to zapríčiní len a tak preletia spolu a na poslednú chvíľu vyndu otvorom*

-Presun-
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 3 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.