Vitaj v Naruto rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréningova oblasť Okumura Rin

3 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Itami Uchiha St august 06, 2014 11:09 pm

Tak dobre.. vieš vesnica ťa vychovala.. je to tvoj domov.. každý tu chce vychovávať generáciu skúsených ninjov ktorá bude špičková a bude robiť dobré meno.. raz mi budeš ďakovať keď pochopíš celý pojem slova nukkenin.. *povie a zvesí hlavu nechce sa na neho pozerať keď je taký smutný* nieje to tvoje rozhodnutie.. ale odjakživa sa nikto nerozhoduje poriadne akoby chcel.. alebo ako mu to vyhovuje..
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin St august 06, 2014 11:11 pm

Asi nechápeš osud tých čo majú démona čo? Ich osud je taký že nikdy nerobia svoje vlastné rozhodnutia vždy ich robí niekto iný a preto som už na to zvyknutý*poviem chladne a už žiadne známky emócii není vidno na mojej tváry.Skôr na tváry je vidno len chlad a krv*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Itami Uchiha St august 06, 2014 11:14 pm

Tak to by sme mali.. *ignoruje tie slová o tom že niečo nechápe* dobre.. ukáž mi čo si sa naučil za prvú fázu tréningu.. ktorú som nazval čo zvládneš sám.. *povie a čaká čo mu predvedie* Druhá sa bude volať čo zvládneš so Senseiom.. *ubezpečí ho aby si nemyslel že furt na neho nebude kašlať*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin St august 06, 2014 11:19 pm

*Iba sa chladne pousmejem a urobím pred seba klon.Je trochu ďalej a sa sa dám do predklonu a vybehnem na neho vysokou rýchlosťou.Ak nemáš sharingan,tak ma není vidieť,iba raz za čas niečo ako mihnutie je vidno a ja som hneď pod klonom a kopnem ho do brady.Klon vyletí vysoko do vzduchu a ja sa pomocou shushinu objavím pri klona a vykopnem ho ešte vyššie a znova sa objavím shushinom pri klona a urobím rýchlu otočku a plnou silou ho kopnem do hrude.Klon dopadne v bolestiach na zem a urobí menšiu dieru.Bolelo ho to viac keďže mám závažia na nohách*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Itami Uchiha St august 06, 2014 11:21 pm

Dobré.. *povie a jemu je jasné že bez sharinganu by to nevidel* Táto technika je celkom jednoduché ale drtivé taijutsu.. *povie a rozmýšľa nad tým* Viem ako by sme tu techniku mohli vylepšiť teda ak chceš
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin St august 06, 2014 11:22 pm

Len pokračuj rozhodol som sa zamerať na taijutsu takže všetko ohľadom taijutsu si rád vypočujem*poviem z chladným úsmevom a čakám čo povieš*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Itami Uchiha St august 06, 2014 11:29 pm

*zopakuje pomocou sharinganu presne to čo Rin na svojom Kage Bushine ale keď ho odkopne tak počas toho ako letí ešte použije veľkú ohnivú guľu a dopadne na zem zhorený* Je to kombinácia útokov ktorá ti pomôže.. *povie mu* Tak taijutsu .. *až teraz si to uvedomí* Ja som v taijutsu zlý.. ak sa ti mám priznať
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin St august 06, 2014 11:31 pm

Tak toto nedokážem,lebo ste videli že niesom moc dobrý v ninjutsu a taijutsu my vážne ide lebo tam mi netreba veĺa čakry skôr mi treba tvrdú prácu*poviem ti a čakám ako zareaguješ na toto*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Itami Uchiha Pi august 08, 2014 2:03 am

Pravá sila spočíva v tom čo musíš dokázať a nie v tom čo chceš dokázať.. *povie mu* Ja sa ťa nepýtam či to urobíš.. na každé správne taijutsu je treba aj ninjutsu aby si protivníka prekvapil v pravú chvíľu.. keď sa zamerá na tvoje taijutsu nebude čakať ninjutsu útok.. *Povie mu a otočí sa spraví kage bushin ktorý tu nechá a originál povie* Mysli nad mojimi slovami a v blízku dobu chcem vedieť ako si to urobil .. *mávne rukou a odíde*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 2:05 am

Ach jaj nepochopil som tej poslednej vete ale dobre*poviem mrzuto a stále som chladný a tak začnem trénovať znova a znova.Stále zlepšujem svoje taijutsu ako to len ide*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 5:54 am

*po dlhom a tvrdom tréningom prídem k Itamiho klonu a prenesiem*Mám na teba dve prosby boli by možné mi ich splniť??
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Itami Uchiha Pi august 08, 2014 5:55 am

Kage Bushin: No hovor.. *povie mu a rozmýšľa čo to asi môže byť*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 5:59 am

Prvá prosba je či by si mi povolil poslať klon aby sa rozlúčil z Kaede keďže už sa s ňou nemôžem viac stretnúť*poviem trocha nervózne a hneď na to pokračujem*A tá druhá je či by si mi dovolil aby som si s tebou zabojoval v tréningovom boji aby som vedel čo mám zlepšiť aby som prekonal sharingan
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Itami Uchiha Pi august 08, 2014 6:02 am

Hm... *zamračí sa a povie* dobre teda... klon áno ale varujem ťa.. *povie a pozrie na neho zastrašujúcim pohľadom* už sa s ňou naozaj fakt nikdy nebudeš môcť stretnúť.. *povie mu a znova dá normálny výraz a povie mu na druhú vec* Jasne.. to je samozrejmosť.. ak chceš otestovať svoje schopnosti
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 6:04 am

Arigqto*poviem na povolenie onten klon a hneď urobím klon a ten odíde a na to druhé odpoviem*Nebolo by to lepšie z originálom?
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Itami Uchiha Pi august 08, 2014 6:11 am

Kage Bushin: Nie počkaj.. zastav svojho klona.. ukážem ti kde je Itami šiel za Kaede.. pôjdeš tam ako originál.. ale bude pri tebe Itami.. *povie mu rýchlo aby klon zastavil
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 6:16 am

*objavím sa pred klonom a zničím ho,ale potom posmutniem a poviem ti*Neviem či som ako originál na to pripravený opustiť túto oblasť keďže neviem kontrolovať svoje pocity a minule skoro bola ďalšia modrá noc
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Itami Uchiha Pi august 08, 2014 6:18 am

Kage Bushin: Poviem ti to takto... zajdi do lesov údolia konca tam sa nachádza Itami a spolu ju pôjdete nájsť.. Itami sa bude snažiť ťa len chrániť to je celé.. nebude na ňu útočiť.. *vzdychne* chcem aby si ju videl naozaj.. zaslúžiš si to *povie a jednou rukou mu roztrapatí vlasy a zmizne v obláčiku dymu*
Itami Uchiha
Itami Uchiha
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 244
Join date : 27.07.2014
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 6:21 am

Ale mne pečať zoslábla*poviem smutne keď zmizneš a to roztrapatenie ani nevnímam lebo si vlasy neupravujem.Bojím sa len toho najhoršieho a to že moje pocity neudržím na uzde a démon ma ovládne a ja ublížim Kaede,ale znova dám kamenný až chladný výraz a sa pomaly vyberiem do lesov*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 9:06 am

*prídem tu a naštvane sa pozriem na lútku.Vyvehnem v zúrivosti na ňu a začnem ju mlátiť ako to len ide.Stále kričím od zúrivosti a mlátim lútku ako to len ide až ju rozmlátim o zem.Ja padnem na kolena a začnem kričať čo vedie až ku plaču a potom zakričím*Kaede prečo ty?! Prečo ty si ma zrazila na kolená a "zabila ma" ?!
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 12:49 pm

*Prídem tu aj z Kurom a som už zbalený.Sadnem si ku stene a čakám do rána*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 1:04 pm

*Nakoniec si dám urobiť kávu a idem sa pozrieť vonka jak vypadá vesnica*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Kaede Pi august 08, 2014 1:09 pm

*Potuluji se v lesích a ani si neuvědomím jak blízko jsem teď u Kiri. Pomalím krokem pokračuji vpřed až ucítím Rinovu chakru. Chvíli se pozastavím a přemýšlím jestli se odvážit pokračovat, nebo jít zpět. Nakonec ale pokračuji v cestě až dojdu přímo naproti jemu*
Kaede
Kaede
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 293
Join date : 30.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Rin Pi august 08, 2014 1:10 pm

*zacítim tvoju čakru a doopijem kávu a chytím kunai vo svojej kapse a čakám čo urobíš*
Rin
Rin
Chunnin
Chunnin

Počet príspevkov : 300
Join date : 27.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Kaede Pi august 08, 2014 1:12 pm

Nepřišla jsem bojovat...chci si promluvit *Řekne tiše, když uvidí jak reaguješ na její přítomnost. Pro jistotu udělá okolo sebe 3 vodní klony, aby byla schopna kdykoliv vrátit možný útok*
Kaede
Kaede
Nukkenin
Nukkenin

Počet príspevkov : 293
Join date : 30.07.2014

Návrat hore Goto down

Tréningova oblasť Okumura Rin - Stránka 2 Empty Re: Tréningova oblasť Okumura Rin

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.